***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Sportinė dvasia nugalėjo lietų

Asmeninio archyvo nuotrauka

Šeštadienio rytą sportinė dvasia tvyrojo Auksodėje. 10 valandą ryto čia  rinkosi kaimyninių kaimų jaunuoliai. Varžybose dalyvavo: Buknaičių, Laižuvos, Purvėnų ir Auksodės komandos.

Sporto šventė prasidėjo projekto vadovui seniūnui Algimantui Auškalniui perkirpus juostelę, nugriaudėjus aplodismentams ir sveikinimo šūksniams. Kultūrinio darbo organizatorė Aušra Šeškienė  projekto vadovui įteikė simbolinį krepšinio kamuolį, kurį vėliau seniūnas, kaip naujojo aikštyno simbolį, perdavė bendruomenės pirmininkei Ingridai Braziulienei. Simbolinis kamuolys papuošė bendruomenės namus.
Po atidarymo ceremonijos prasidėjo draugiška, bet atkakli kova dėl kiekvieno taško ir dar draugiškesnis lietus iš dangaus, kuris tik kurstė didesnį norą nugalėti ir išmėginti save pilant lyg iš kibiro.
Pirmieji į kovą stojo Buknaičių ir Purvėnų komandų jaunuoliai, vėliau aikštelėje pasirodė Laižuvos ir Auksodės komandos. Draugiško turnyro metu visos komandos sužaidė su priešininkais po vienerias rungtynes. Negailestingos ir ekstremalios oro sąlygos nesutrukdė baigti varžybų ir išsidalinti apdovanojimus.
Apibendrinant varžybas ir skelbiant nugalėtojus švystelėjo „išdavikė“ saulė, teisėjas pavadino tai „vandens krepšinio“ turnyru ir paskelbė nugalėtoją – ja tapo Purvėnų komanda.
Sporto aikštynas atidarytas, varžybos sužaistos, apdovanojimai išdalyti, o svarbiausia, kad tarp kaimyninių kaimų jaunimo tęsiasi gražaus bendravimo ir bendradarbiavimo tradicija, kuri šiemet  buvo pratęsta jau dešimtą kartą.
Dėl oro sąlygų negalėjusios vykti tinklinio varžybos nukeltos į liepos 12 dieną, šiose varžybose bus kviečiamos dalyvauti komandos, kurių žaidėjams daugiau nei 30 metų.
Aušra ŠEŠKIENĖ
Kultūrinio darbo organizatorė
Asmeninio archyvo nuotrauka

Asmeninio archyvo nuotrauka

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto