Trenerio debiutas: „M Basket Delamode“ iškovojo pergalę

Rungtynėse su Kėdainių komanda Henri Kantonen trečiajame kėlinyje pasižymėjo dviem tolimais metimais, iš viso šis žaidėjas surinko 14 taškų. Luko ŠEPUČIO nuotrauka

Lietuvos krepšinio lygoje trečią pergalę šį sezoną ir pirmą vadovaujant naujam treneriui iškovojo Mažeikių „M Basket Delamode“ krepšininkai.

});

Pirmadienį Telšiuose mažeikiškiai susitiko su Kėdainių „Nevėžiu-Optibet“ ir pirmus du kėlinius vyko lygi kova: po pirmo kėlinio trimis taškais pirmavo mūsų ekipa, po antro rezultatas buvo lygus – 46:46. Trečiame kėlinyje „M Basket Delamode“ spurtavo, laimėjo jį 16 taškų skirtumu, o ketvirtame mūsų ekipos persvara siekė net 20 taškų, tik rungtynių pabaigoje kėdainiečiai sušvelnino rezultatą – 88:81.

„M Basket Delamode“ šventė trečią pergalę šį LKL sezoną, o mūsų ekipai dviženklį taškų skaičių pelnė net keturi žaidėjai: Martynas Paliukėnas įmetė 21, Gintaras Staniulis – 20, Henri Kantonen – 14, Artūras Jomantas...