Turnyrinės lentelės kaimynai buvo taiklesni

„M Basket DELAMODE“ krepšininkai, sekmadienį Telšiuose susikovę su turnyrinės lentelės kaimyne, aštuntą vietą užimančia Jonavos „Cbet“ komanda, patyrė pralaimėjimą.

});

Lietuvos krepšinio lygos turnyrinės lentelės septintoje vietoje esanti Mažeikių komanda žaidė 26-ąsias rungtynes. Susitikimą sėkmingai pradėjo jonaviečiai, pirmame kėlinyje jie atakavo itin taikliai, o pirmieji mažeikiškių metimai rezultatų nedavė. Ir vis tik kėlinį mūsų ekipai pavyko baigti tik vieno taško skirtumu – 24:23 varžovų naudai. Tai lėmė Kamau Stokeso taiklus tritaškis metimas paskutinėmis kėlinio akimirkomis.

Antro kėlinio pradžioje komandos apsikeitė netaikliais metimais, tačiau vėliau svečiai perėmė iniciatyvą ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo rezultatu 46:36. Jie žaidimą kontroliavo ir kitus du kėlinius – neleido mūsų ekipai stipriai sumažinti skirtumo. Rungtynės baigėsi jonaviečių pergale 79:62.

Tai penkioliktas „M Basket DELAMODE“ palaimėjimas Lietuvos krepšinio lygos reguliariajame čempionate.