Vakaronėje „Iš močiutės skrynios“ – liaudiškos dainos ir žaidimai

Nuotraukos auklėtojos metodininkės Daivos Stabinskienės

Ketvirtadienio vakare lopšelio-darželio ,,Žilvitis“ 4 grupės vaikai ir auklėtojos sukvietė tėvelius, močiutes ir senelius į liaudišką vakaronę „Iš močiutės skrynios“.

Žaidė ir dainavo

Vakaronės metu vaikai dainavo lietuvių liaudies dainas, sekė pasakas be galo. Susirinkęs gausus svečių būrys minė „Mįslių bobutės“ mįsles, skaitė greitakalbes. Smagiai nusiteikę vaikai kartu su tėveliais, močiutėmis ir seneliais žaidė lietuvių liaudies žaidimus.
Po dainų ir žaidimų darželinukai kartu su vakaronės dalyviais vaišinosi senelių ir tėvelių keptais pyragais.

Liko sužavėti

Vakaronės „Iš močiutės skrynios“ svečiai liko sužavėti vaikų žemaitiška tarme bei sugebėjimu dainuoti ir sekti lietuvių liaudies pasakas. Tėveliai negailėjo padėkos žodžių auklėtojoms.
„Labai smagu, kad lopšelyje darželyje „Žilvitis“ yra puoselėjamos lietuviškos tradicijos. Turbūt daugeliui vakaronėje dalyvavusių tėvelių įsiminė vaikų išskirtiniai lininiai tautiniai kostiumai, kurių kasdien tikrai nepamatysime. Todėl ir norisi padėkoti auklėtojoms ir darželio bendruomenės atstovams, prisidėjusiems prie vakaronės organizavimo“, – padėkos žodžių negailėjo viena iš 4 grupės darželinukų mamų.

Dalijosi įspūdžiais

Net ir kitą dieną į darželį atėję vaikai ir jų tėveliai vis dar dalijosi įspūdžiais. Jie teigė, kad vakaronės metu gauti vaikų daryti angeliukai su nuoširdžiausiais linkėjimais į kiekvienus namus atnešė dalelį šilumos ir artėjančių laukiamiausių metų švenčių dvelksmo.

Nuotraukos auklėtojos metodininkės Daivos Stabinskienės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto