Mobiliesiems laiškininkams – nauji tarnybiniai automobiliai

Autorės nuotr.

Baigiasi pirmoji savaitė, kai Mažeikių rajono kaimiškų vietovių gyventojus aptarnaujantys mobilieji laiškininkai važinėjasi visiškai naujais tarnybiniais automobiliais. Mažeikių pašto viršininkė pastebi: pagerėjo ne tik laiškininkų darbo sąlygos, bet ir susisiekimas su atokiose gyvenvietėse, vienkiemiuose gyvenančių žmonių sodybomis – mobiliųjų laiškininkų teikiamas paslaugas rajono gyventojai gaus greičiau.

Praėjusį penktadienį Mažeikiuose, Laisvės gatvės pradžioje esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje, buvo matyti sujudimas. Autovežiu į Mažeikius buvo atgabenti „Dacia Sandero“ modelio automobiliai. Nuo antradienio siuntas, leidinius, išmokas šiais naujais automobiliais išvežioja ir kitas paslaugas teikia 8 Mažeikių rajone dirbantys mobilieji laiškininkai.
Pats mobiliojo laiškininko paslaugų teikimo modelis mūsų rajono kaimiškų vietovių gyventojams jau nėra naujiena. Tokiu būdu Lietuvos pašto laiškininkai dirba jau dvejus metus. Tačiau iš pradžių jie, pagal su Lietuvos paštu sudarytas panaudos sutartis, darbui naudojo savo asmeninius automobilius. Paskui, 2019 metų birželio pradžioje, laiškininkams buvo skirti kelerių metų senumo tarnybiniai automobiliai, kuriuos paštas irgi nuomojosi, tik jau ne iš darbuotojų, o iš įmonių.
Dabar laiškininkams išdalyti tarnybiniai automobiliai – visiškai nauji ir jau paties Lietuvos pašto nuosavybė.
Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Loreta BUTKUTĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*