Fotomenininkas Jonas Strazdauskas gimtadienį šventė su savo talento gerbėjais

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Birželio 30-ąją mažeikiškis fotografas minėjo savo 70-ąjį gimtadienį. Ta proga Mažeikių muziejuje atidaryta jubiliejinė paroda „Mano visos dienos kaip šventė!“

Eksponuojamos ne tik nuotraukos

Saulėlydžių poetu, rūkų gaudytoju, klasikinės bei reportažinės fotografijos meistru apibūdinamas J. Strazdauskas yra įamžinęs tūkstančius žmonių. Jis yra daugelio svarbių Mažeikių rajono įvykių liudytojas, juos užfiksavęs nuotraukose.
Tad lankytojai, atėję į fotografo jubiliejinės parodos atidarymą, apžiūrėję nuotraukas, galėjo jose atpažinti save, savo draugus, artimuosius bei prisiminti nuotraukose sustabdytas praėjusias dienas – renginius, šventes, įvairių pastatų statybas, vietoves.
Dalyviai turėjo galimybę pamatyti leidinius, kuriuose publikuojamos mažeikiškio nuotraukos, bei pasidžiaugti jo pelnytais padėkos raštais ir diplomais.
Į parodą, kurią galima aplankyti iki rugpjūčio 5 dienos, sudėta tai, kas visas J. Strazdausko dienas padaro švente.

Sveikino gausus būrys žmonių

Jubiliejaus ir parodos atidarymo proga pasveikinti J. Strazdausko susirinko gausus būrys jo artimųjų, giminaičių, kolegų fotografų, Mažeikių rajono savivaldybės darbuotojų, Mažeikiuose leidžiamų laikraščių, mūsų bei kitų šalies rajonų įstaigų atstovų – žmonių, kurie vienaip ar kitaip turėjo ir turi galimybę pažinoti fotomenininką, su juo dirbti, bendradarbiauti.
Muziejininkas Vytautas Ramanauskas, susirinkusiems pateikė įdomiausius, „skaniausius“ faktus apie ne tik mūsų rajone, bet ir visoje Lietuvoje žinomą fotografą.
Savivaldybės Kultūros ir sporto skyriaus specialistės perdavė kultūros ministrės Lianos Ruokytės-Jonsson J. Strazdauskui skirtą padėkos raštą už jo indėlį į kultūros puoselėjimą.
Nuo sveikintojų, gražių palinkėjimų bei dovanų gausos susijaudinęs J. Strazdauskas nebuvo itin kalbus. Už visokeriopą palaikymą jis dėkojo savo šeimai ir visiems, padėjusiems surengti parodą, bei jos atidarymo dalyviams.

Nida PUKELIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto