„M Basket Delamode“ pelnė pirmą pergalę LKL

Žaidimo metu „M Basket DELAMODE“ krepšininkai aptarė ne vieną situaciją, dešinėje – rezultatyviausias mūsų ekipos žaidėjas rungtynėse su Klaipėdos „Neptūnu“ Martynas Gecevičius. Luko ŠEPUČIO nuotrauka

Pirmą pergalę po penkių pralaimėjimų pirmadienio vakarą šventė „M Basket Delamode“ ekipa, kovojanti Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Mūsų krepšininkai 87:84 išvykoje įveikė Klaipėdos „Neptūną“.

});

Pirmoje rungtynių dalyje žaidimo iniciatyvą išlaikė mūsų komanda – po pirmo kėlinio ji pirmavo rezultatu 23:14, po antro – 46:38. Trečiame kėlinyje klaipėdiečiai spurtavo ir rezultatas buvo jų naudai – 64:58. Ketvirtą kėlinį laimėję net 11 taškų skirtumu mažeikiškiai šventė pergalę.

Rungtynėse mūsų ekipai daugiausia taškų pelnė Martynas Gecevičius (1), Giedrius Staniulis (12), Artūras Jomantas (11), Chauncey Collinsas (10).

Iki rungtynių pabaigos likus dviem minutėms, kojos traumą patyrė mūsų ekipoje žaidžiantis 204 cm ūgio suomis Danielis Dolencas, jose pelnęs 8 taškus....

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.