Nuo antradienio rajono Savivaldybės sekretoriatui vadovauja Reda Guerrero. „Darbietė“ pakeitė beveik vienuolika metų šias pareigas ėjusią Izoletą Savickają.

Tarybos sekretorius yra asmeninio politinio pasitikėjimo pareigybė. R. Guerrero į šias pareigas buvo priimta mero potvarkiu.
Naujasis meras Antanas Tenys „Santarvei“ paaiškino, kad koaliciniu susitarimu šis postas atiteko Darbo partijai, kuri ir rekomendavo kandidatę.
R. Guerrero prieš trejetą metų Kauno technologijos universitete įgijo elektros inžinieriaus specialybę. Pastaruoju metu bendrovėje „Kūbas“ ji dirbo transporto vadybininke.
Moteris šiek tiek daugiau nei prieš metus tapo Darbo partijos nare. Per šiuos rinkimus ji bandė patekti ir į Tarybą, tačiau rinkimų rezultatai nebuvo palankūs.
„Santarvės“ inf.
Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka
Mažeikių Tarybos sekretoriatui vadovauja kitas žmogus
Autorius
„Santarvės“ inf.
Komentarų: 0
Naujienos iš interneto
Vardadieniai
Vardadieniai
Šiandien vardadienį švenčia:
Tanvilas, Vitas, Krescencija
Tanvilas, Vitas, Krescencija
Naujausi komentarai
- asd apie Nepatogi kaimynystė ar tolerancijos stoka?
- Aurimas apie Nepatogi kaimynystė ar tolerancijos stoka?
- Fantomas apie Nepatogi kaimynystė ar tolerancijos stoka?
- Ona apie Nepatogi kaimynystė ar tolerancijos stoka?
- Baron Münchhausen von Bugenen apie „Malūnų keliu“ po Mažeikių kraštą