„Palangos talentų lygoje“ – du mažeikiškės laimėjimai

Vienuolikmetė Gustė Gureckytė ne kartą yra dalyvavusi įvairiuose jaunųjų vokalistų konkursuose, tačiau Palangoje pelnyti laimėjimai jai – vieni didžiausių. Nuotr. iš asmeninio archyvo

Praėjusį šeštadienį Palangos koncertų salėje skambėjo vaikų ir jaunimo atliekamos dainos. Čia vyko antrasis tarptautinis konkursas-festivalis „Palangos talentų lyga 2023“.
Vienuolikmetės mažeikiškės Gustės Gureckytės gebėjimai ir pastangos buvo įvertinti dviem laimėjimais.

});

Pelnė iki šiol didžiausius įvertinimus

G. Gureckytė dainuoti mokosi nuo tada, kai jai buvo penkeri. Mergaitė lanko Mažeikių moksleivių namų dainos studiją „Kregždutė“, kuriai vadovauja mokytoja Eleonora Kirkilienė.

„Palangos talentų lygoje 2023“, savo amžiaus dainininkų kategorijoje, jaunoji atlikėja laimėjo 1-ąją vietą ir „Mini Grand Prix Kids“ nominaciją.

„Gustė yra įvairių respublikinių, tarptautinių konkursų dalyvė, jau anksčiau pelniusi įvairių laimėjimų, prizų. Ir vis tik buvome maloniai nudžiuginti, nustebinti, nes laimėjimas Palangoje – pirmasis toks didelis Gustės įvertinimas“, –...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto