Penki smurtautojai šventes praleido areštinėje

Visų smurtautojų atžvilgiu pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl fizinio skausmo sukėlimo arba nežymaus sveikatos sutrikdymo. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šventinėmis dienomis smurto artimoje aplinkoje atvejų neužregistruota, užtat kovo devintąją ir dešimtąją dėl smurto pradėti net šeši ikiteisminiai tyrimai, penki smurtautojai atsidūrė policijos areštinėje, viena iš jų – moteris. 

Pranešimas apie smurtą tarp artimųjų iš Draugystės gatvės policiją pasiekė kovo devintąją antrą valandą nakties. Neblaivus 26-erių metų E. S. mažametės sugyventinės dukros akivaizdoje kumščiais ir kojomis „auklėjo“ savo gyvenimo draugę. Tą patį vakarą Kurmaičiuose sugyventinę užsipuolė 52-ejų metų R. P. – vyras ne mažiau kaip du kartus trenkė moteriai per pakaušį, ją smaugė. Atvežtam į policiją ir patupdytam į areštinę mažeikiškiui nustatytas 1,4 promilės girtumas.
Kovo dešimtąją pirmieji trys pranešimai apie smurtą pareigūnus pasiekė iš miesto. Bute Žemaitijos gatvėje 53-ejų metų S. M. (1,99 promilės girtumas) šešiametės anūkės akivaizdoje keliskart sudavė per veidą, tąsė už plaukų savo buvusią žmoną. Kęstučio gatvėje keturiasdešimtmetis A. J. savo sugyventinei sudavė ranka per ausį ir spyrė į koją. Draugystės gatvėje 32-ejų metų A. A. moliniu puodeliu trenkė sugyventinei per galvą ir spardė ją kojomis.
Devintą valandą vakaro Bučiškės kaime pyktis užvaldė 35-erių metų L. K. Moteris kumščiu trenkė savo sugyventiniui į akį. Pasekmė – ne tik sulaužyti akiniai, bet ir po akimi atsiradusi kraujosruva.
Visų smurtautojų atžvilgiu pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl fizinio skausmo sukėlimo arba nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto