Vilniečiams pralaimėta nemažu skirtumu

Trečiadienio vakarą Vilniuje „M Basket DELAMODE“ komanda patyrė nesėkmę – 78:104 nusileido trečioje vietoje esančiai ir išvakarėse pavadinimą pakeitusiai vietos „Wolves Twinsbet“ ekipai.

});

Šį kartą Lietuvos krepšinio lygos pirmenybėse rungtyniaujančiai Mažeikių komandai negalėjo padėti Martynas Paliukėnas. Komandos treneris Nikola Vasilev sakė, kad nedidelę traumą patyręs krepšininkas į rikiuotę sugrįš artimiausiu metu.

Po pirmo kėlinio mažeikiškiai varžovams nusileido 21:26. Antro kėlinio pradžioje pelnę tritaškių mūsų komandos krepšininkai išsiveržė į priekį 33:30, tačiau vėliau „M Basket DELAMODE“ puolimas pradėjo strigti, varžovai surengė spurtą ir likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos jau pirmavo rezultatu 50:35. Po to aikštės šeimininkai tik tolo nuo varžovų ir iškovojo 18-tą pergalę.

Mūsų komandai 17 taškų įmetė Kay Bruhnke, po 12 taškų pelnė Kamau Stokesas ir Danielis Dolencas.