Butų nuomotojams Mažeikiuose – aukso amžius

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Viešoje erdvėje vis dažniau pasigirsta teiginių apie sostinėje ir didmiesčiuose kylančias nekilnojamojo turto kainas bei greitai sprogsiantį šių kainų „burbulą“.
Nekilnojamojo turto rinkoje dirbančių specialistų teigimu, per pastaruosius trejus metus butų kainos Mažeikiuose padidėjo trečdaliu. O butų nuomotojams atėjo aukso amžius – dėl didelės paklausos butų nuomos kainos šoktelėjo net kelis kartus.

Kaip keičiasi nekilnojamojo turto rinka, kaip kinta butų, namų ir žemės sklypų kainos paprastam gyventojui, rodo pardavėjų skelbimai tiek internetinėje erdvėje, tiek spaudoje ar skelbimų lentose. Savo įžvalgų pateikia ir nekilnojamojo turto agentai.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Butų nuomotojams Mažeikiuose – aukso amžius”

  1. ieško durniukų parašė:

    Reklaminis straipsnis, neužkibkit. Atrado aukso amžių, gėda ir skaityti.

  2. Regina parašė:

    O ka dartyt likusiem kurie turi santaupu neemigravusiem,bankai jug nievko nemoka dar nuo palukanu nuskaiciuoja jei indelis terminuotas,tik viena iseitis i nekilnojama turta investuot dar prisidurs seniukai prie pensijos varganos,visa amziu taupe,jei dar liko kiek apvoge valdzia per visas permainas.,buvo laikai kai galejo susitaupyt ,kas taupe senais laikais,o kas linksmai gyveno tai ner ko pavydet .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*