Futbolas: merginų sąskaitoje – lygiosios, vyrams pritrūko įvarčio

Po vasaros pertraukos atsinaujinusiame moterų futbolo čempionate mažeikiškės futbolininkės su Tauragės ekipa išsiskyrė taikiai, o štai miesto reprezentacinės ekipos žaidėjai svečiuose patyrė nesėkmę.

„Triumfui“ pavyko atsitiesti

Po vasaros pertraukos Lietuvos pirmos lygos Vakarų zonos moterų futbolo čempionate pirmosiose antrojo rato rungtynėse namuose Mažeikių „Triumfas“ priėmė Tauragės VJSM-„FKTauras“ futbolininkes.
Rungtynių eiga mažeikiškėms nieko gero nežadėjo: paskutinę pirmojo kėlinio minutę buvo praleistas pirmasis įvartis, antrojo kėlinio pradžioje krito ir antrasis. Atlikus kai kuriuos pakeitimus aikštelėje, mūsų žaidimas kiek suaktyvėjo, vartus gynusi Monika Vaitkutė buvo perkelta į saugų liniją, 77-ąją rungtynių minutę ji ir pelnė pirmąjį įvartį. Po dviejų minučių rezultatyviausia zonos žaidėja Rimantė Jonušaitė išlygino rezultatą ir rungtynės pasibaigė kovingomis lygiosiomis.
Pralaimėjimą išvykoje šeštadienį patyrė Lietuvos antros lygos Vakarų zonoje rungtyniaujanti Mažeikių „FK Atmosfera“: po 29-ąją rungtynių minutę praleisto įvarčio mažeikiškiai svečiuose rezultatu 0:1 nusileido Gargždų „Pramogos SC“ ekipai ir apsikeitė su ja vietomis turnyrinėje lentelėje – Gargždų ekipa pakilo į trečiąją vietą, mažeikiškiai nukrito į ketvirtąją.