Kelių eismo taisyklių reikalavimuose – pokyčiai

Nuo lapkričio 10 dienos iki balandžio 1 dienos draudžiama eksploatuoti lengvuosius automobilius su vasarinėmis padangomis. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Nuo lapkričio 1-osios keičiasi kai kurie Kelių eismo taisyklių reikalavimai. Jų nepaisantiems vairuotojams gali tekti ir pakratyti piniginę, ir užsukti į techninės apžiūros centrus.

Spalio pabaiga ir lapkričio pradžia dažniausiai asocijuojasi su eilėmis autoservisuose prie padangų keitimo: nuo lapkričio 1-osios leidžiama eksploatuoti automobilius su dygliuotomis padangomis, taip pat visi skuba pasikeisti vasarines padangas į žiemines. Nuo lapkričio 10 dienos iki balandžio 1 dienos draudžiama eksploatuoti lengvuosius automobilius su vasarinėmis padangomis.
„Nepasikeitus automobilio padangų, gresia piniginė bauda nuo 30 iki 40 eurų, tačiau tai tik maža blogybė. Įvykus eismo įvykiui, nebegalios draudimas, tai yra, draudimo kompanija atlygins nuostolius nukentėjusiajam, vėliau šią sumą išsireikalaus iš kaltininko, važiavusio netinkamomis padangomis, nes toks automobilis bus laikomas techniškai netvarkingu. Sustabdę automobilį su ne tam metų sezonui būtinomis padangomis, policijos pareigūnai gali anuliuoti jo techninės apžiūros galiojimą“, – informavo policijos pareigūnai.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*