Mažeikiškis – šalies taurės etapo nugalėtojas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Vilniuje vyko Lietuvos stalo teniso asociacijos taurės turnyro antrojo etapo kovos. Sostinėje dėl etapo nugalėtojų vardų susirinko kovoti 16 merginų ir net 67 vaikinai, tarp kurių – ir mažeikiškiai.

Sekėsi abiems broliams

Sėkmė šiame etape lydėjo viena pajėgiausių šalies stalo tenisininkų Arnoldą Domeiką, kuris be pralaimėjimų nužengė iki finalinio susitikimo. Jame Arnoldas rezultatu 3:2 šventė pergalę prieš kitą mūsų mieste sportinį kelią pradėjusį stalo tenisininką Valdą Martinkų ir tapo etapo nugalėtoju. Pirmajame etape A. Domeika buvo užėmęs ketvirtąją vietą.
Ne ką blogiau pasirodė ir jo brolis Tonetas – pogrupyje jis taip pat iškovojo pirmąją vietą, po to finalinėje etapo dalyje pateko tarp aštuonių stipriausiųjų žaidėjų ir užėmė šeštą vietą.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.