Pirmasis stipruolių startas pažymėtas medaliais

Visi mažeikiškiai štangos spaudikai Latvijoje vykusiame turnyre iškovojo medalius. Nuotrauka iš komandos archyvo

Pirmuoju sezono startu mažeikiškiai stipruoliai liko patenkinti – 14 mūsų rajono atstovų dalyvavo Latvijoje vykusiame štangos spaudimo turnyre ir visi grįžo su apdovanojimais.
Bauskėje vyko regiono atvirosios štangos spaudimo be specialios aprangos pirmenybės, kuriose dalyvavo atstovai iš 13 komandų. Svečio teisėmis čia debiutavo ir Mažeikių ekipa – vienintelė iš Lietuvos.

Turnyre, kur buvo varžomasi visose amžiaus grupėse, mažeikiškių debiutas pavyko – jie praleido į priekį tik Gulbenės sportininkus ir iškovojo antrą vietą komandinėje įskaitoje.
Regiono nugalėtojų vardus moterų grupėje iškovojo mažeikiškės Lina Liatukienė ir Jurgita Strazdauskienė. Tarp vyrų triumfavo Dainius Vėžauskas ir Nerijus Strazdauskas, įveikęs net 222,5 sveriančią štangą. Veteranų grupėje pirmosios vietos apdovanojimus pelnė Gintautas Palkimas, Andrius Narmontas, Nodaras Kryževičius, Benjaminas Milis, VladislavasPačerinskas, Darius Ereksonas, Gintautas Beišinas ir Antanas Micius. Jaunieji sportininkai Erikas Mikutis ir Juozas Laivys laimėjo antrąsias vietas.