Tarp moksleivių krepšinio laureatų – ir mažeikiškiai

Edgaras Preibys ne tik pelnė du MKL sezono prizus, bet ir tapo stipriu kandidatu į šalies keturiolikmečių rinktinę. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Vilniuje per Lietuvos moksleivių krepšinio lygos sezono uždarymą skambėjo ir Mažeikių vardas – Edgaras Preibys buvo apdovanotas net dviem prizais už asmeninius pasiekimus, o Aloyzo Rudžio treniruojami aštuoniolikmečiai pripažinti metų iššūkio ekipa.

Jubiliejinis, penkioliktasis, Lietuvos moksleivių lygos (MKL) sezonas antradienį iškilmingai buvo baigtas Švietimo ir mokslo ministerijoje. Iškilmių, kuriose dalyvavo gausybė žinomų Lietuvos asmenybių, MKL sezono lyderiai ir treneriai, metu buvo įteikta daugybė apdovanojimų.
Šio sezono uždaryme jau penktą kartą buvo apdovanoti MKL čempionatų simbolinio penketuko nariai. Į vaikinų penketą pateko ir keturiolikmetis Vlado Šulco auklėtinis Edgaras Preibys, kuris net du kartus per sezoną buvo pripažintas geriausiu lygos mėnesio žaidėju. Mažeikiškis taip pat gavo prizą kaip naudingiausias keturiolikmečių pirmenybių krepšininkas.
„Edgaras yra pastebėtas, įvertintas ir dabar viską turi savo rankose. Dabar jam svarbiausia nesustoti, o toliau atkakliai dirbti treniruotėse ir siekti vis naujų aukštumų. Jis, kaip ir jo komandos draugas Jokūbas Rubinas, kviečiami į šalies rinktinės stovyklą, kur birželio 17–19 dienomis Taline rungsis keturiolikmečių Baltijos šalių rinktinių taurės varžybose“, – apie auklėtinį kalbėjo jo treneris Vladas Šulcas.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*