Viekšniškių tikslas – gyventi saugiai ir kaimyniškai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Policijos penktus metus vykdomame prevenciniame projekte „Saugią aplinką kurkime kartu“ iš rajono gyvenviečių išsiskiria Viekšnių miesto bendruomenė – čia susikūrė jau penkta saugios kaimynystės grupė.
Rugsėjo viduryje vykstant viekšniškių susitikimams su policijos pareigūnais Bažnyčios gatvės 13-ojo namo gyventojai skundėsi, kad jiems įgriso nepageidaujamų asmenų šlaistymasis namo laiptinėse ir kieme, keliamas triukšmas ir netvarka, kurie trukdo normaliai gyventi. Tą kartą policijos pareigūnai patarė gyventojams burtis į Saugios kaimynystės grupę, kuri leis aktyviau bendradarbiauti su pareigūnais.

Plačiau apie tai skaitykite antradienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Viekšniškių tikslas – gyventi saugiai ir kaimyniškai”

 1. taka parašė:

  Nebežino, kaip 13 namą Viekšniuose bereklamuot, kodėl?
  Todėl kad nuadministruotas, tik po viešinimo dėl namo stovio nebežino ką daryt?
  Ėmėsi inciatyvos M…., tik kieno skatinama? Tai bent taip pasigirdama, save beaukštinanti, kaimynams policija bekviečianti ir besiriejanti namo komendantė M…..
  Visiškai jokios naudos

 2. lolas parašė:

  Nekenčiu pakazuhos. Bažnyčios 13 Viekšniuose? Jūs tyčiojatės ar čia maustot visus? Jau saugesnę kaimynystę būtų sunku surasti :))))))))))) Bendruomenės policininke, ju metus dirbat, ataskaitą prašome. Ką gero, naudingo padarėt per metus? Atsakymas |Čoa buvo pirmi metai” – negalioja. Aš asmeniškai nematau jokio progreso. Visiškai bereikalingai apmokamas policijos etatas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Sponsored Video