Žiedinę sankryžą planuojama įrengti iki metų pabaigos

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Nuo kovo pradžios vyksta darbai Sedos ir Pavenčių gatvių sankryžoje – ši sankryža, kurioje užregistruota ne viena avarija, pertvarkoma į žiedinę.

Rangos darbų sutartį dėl šios sankryžos rekonstrukcijos į žiedinę Savivaldybė pasirašė dar praėjusiais metais, darbus vykdo uždaroji akcinė bendrovė „Žemaitijos keliai“.
Savivaldybės vietinio ūkio skyriaus vedėjas Alfonsas Žiulpa „Santarvei“ sakė, kad sankryžos įrengimui skirta 446 tūkst. eurų, darbus planuojama atlikti iki šių metų pabaigos.
Pasak vedėjo, bus įrengta tokio pat tipo žiedinė sankryža, kokia yra ties buvusiu linų fabriku Kruciuose. Taip pat bus sutvarkyta visa infrastruktūra – privažiavimai ir pėsčiųjų takai, prieš žiedą įrengtos pėsčiųjų perėjos, apšvietimas.
„Bet kokiu atveju bus stengiamasi, kad šioje sankryžoje judėjimas būtų neuždarytas. Jeigu prireiks, bus leidžiama važiuoti viena puse, tada bus įrengiami laikini šviesoforai. Gyventojai turėtų būti supratingi – bus laikinų nepatogumų, tačiau viską atpirks metams baigiantis pagerėjusios eismo sąlygos“, – sakė A. Žiulpa.

10 Atsakymų į “Žiedinę sankryžą planuojama įrengti iki metų pabaigos”

 1. Danas parašė:

  Tikrai labai reikalingas ir naudingas dalykas.

 2. kaimyns parašė:

  pagaliau bus normali vieta kur gales driftint :E

 3. "AS"-ui parašė:

  juokėsi puodas kad katilas juodas :)

 4. jo parašė:

  taiva, matyt is kapu balkono stebi, nes gyvenamu namu salia nera

 5. "AS"-ui parašė:

  Tamsta irgi be klaidų nesugebat parašyti paprasčiausio teksto. Tokios sveplių kalbos nėra. Rašykit lietuviškai.

 6. AS parašė:

  To asdai zmogau be smegenu ! ismok rasyti be klaidu ! issilaikyk teises ir kai pradesi vazineti suprasi,kad kamsciai susidaro prie STOP zenklo o ne ziedineje sankryzoje.

 7. Asdai parašė:

  Vaziuok per sankryzas su sviesoforais,grysi is darbo dar veliau ,kaip dabar :P

 8. Asda parašė:

  Ar man tik vienam atrodo ar is tikruju bus nesveiki kamsciai ten vaziuojant i darba ir grystant visiems po darbo. Gerai kad aikstele irenks tai bus imanoma ta zieda apvaziuoti bent is vienos puses

 9. taiva parašė:

  Labai šaunu kad pagaliau sutvarkys sankryžą.Bet ką ten dirbti visus metus.
  Stebiu retkarčiais pro langą ir matau kaip dirba.Svarbu suvaryti daug technikos ir po truputi ją varinėti iš vienos vietos į kitą.Vienas kasa su ekskavatoriumi, 5 vyrai žiūri. Po to kitas kasa su kitu ekskavatoriumi – kiti žiūri.
  Na žodžiu daug judesio .Vaikų darželis.Gero pinigėlio praplovimas. Savivaldybė užsakė-visiems nubyrės!!!

 10. apas parašė:

  Seniai reikėjo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*