Horoskopas balandžio 24 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Balandžio 24-oji.
Tarptautinė jaunimo solidarumo diena
DNR diena
Šuns diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Egbertas, Ervina, Ervinas, Fida, Fidelija, Fidelis, Fidentas, Fidė, Gražvyda, Gražvydas, Kantmina, Kantminas, Kantminė, Kantrimas, Kantrimė, Kantvainas, Kantvainė, Viltrūda;
rytoj: Morkus, Oskaras, Tolys, Tolmantas, Tolmantė, Vygandas, Žadgailas, Žadgailė, Žadmantas, Žadmantė, Žadmina, Žadminas, Žadminė

Protingos mintys:
„Jei tu priglausi alkaną šunį ir pamaitinsi, jis tau neįkąs. Tai yra pagrindinis skirtumas tarp šuns ir žmogaus“ (M. Tvenas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Pasistenkite gerai apgalvoti savo veiksmus ir imtis vieno, o ne šimto iš karto, kitaip nieko nenuveiksite iš viso. Kadangi į Šaulio ženklą įžengia jūsų planeta Marsas, pajusite didesnės laisvės ir nuotykių poreikį, tad jei turite galimybę, - kraukitės lagaminus ir kur nors važiuokite. Jei esate atviras naujoms galimybėms bei iššūkiams, tikėtina, kad seksis ir darbe.

Jautis (04.21 – 05.21)

Nepamirškite, jog pasakyti "ačiū" sau ir visai visatai už visa tai, ką patiriate gero kas dieną, yra svarbu. Būkite dėkingi už tai įvairias smulkmenas, kurių paprastai net nepastebite.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien pasistenkite į turimą problemą pasižiūrėti kito asmens akimis. Žinoma, galbūt ir nesuprasite jo ar jos jaučiamų emocijų, tačiau svarbu suvokti ir pripažinti tų emocijų pagrįstumą. Praleisite ieškodamas kūrybingų sprendimų.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Atkaklumas - vertybė, tačiau gali tekti susitaikyti su tuo, kad ne viskas vyksta pagal jūsų norus. Tikėtina, kad šią dieną padidės jūsų darbo krūvis, tačiau nepamirškite skirti laiko ir sau.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Kas gali būti baisiau nei svajonė, kuri neišsipildo? Ogi ta, kuri išsipildo. Šiandien pamažu pradėsite matyti naudą iš nesenai įdėtų pastangų, tačiau tai gali šiek tiek šokiruoti. Giliai įkvėpkite ir sumažinkite tempą.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Būsite mąsliai nusiteikęs santykių, kuriuos turite užmezgęs, atžvilgiu. Jei prisiminsite savo draugystes, meiles ir šeimos narius, kurie ateina ir išeina, pasistenkite nieko nevertinti ir neteisti. Juk visuomet yra kelios tiesos versijos.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien suprasite, kad tarp veiksmo iniciavimo ir reagavimo į veiksmą - didelis skirtumas. Pirmasis yra ramus, tuo metu antrasis labiau susijęs su jaudinimusi, ką pagalvos žmonės. Savaitės viduryje pakaks drąsos įgyvendinti tai, ką sumanėte.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Vienas mokslininkas kažkada yra pasakęs, "niekas nėra pernelyg puiku, kad būtų teisybė". Pritaikykite tai sau. Jei nepasiseks įžvelgti tiesos šiame pasakyme. Tiesa, už šį suvokimą gali tekti pakovoti.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Būkite pozityvūs. Gal loterijoje ir nelaimėsite, tačiau nuostabios arbatos puodelis ar pokalbis su senai matytu žmogumi gali labiau įtakoti dienos eigą nei krūva pinigų. Kitaip tariant, dėkingumas už mažus dalykus jūsų laimės pojūtį tik padidins.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Viena dažniausių klaidų, kurias darome, įsivaizduoti, kad sekasi visiems kitiems, tik ne pačiam.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Laikas užsiimti savimi - atsiverskite knygą ar išeikite pasivaikščiokite vietoje vakarų, nuobodžiai leidžiamų prie televizoriaus.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Atkreipkite dėmesį į savo sveikatos problemas, venkite konfliktų su viršininkais darbe. Naudokitės savo charakterio savybėmis - lankstumu bei gebėjimu prisitaikyti.