Horoskopas balandžio 26 d. (penktadienis)(0)

 

Bendroji prognozė

Balandžio 26-oji:
Tarptautinė kovos su triukšmu diena
Pasaulinė intelektinės nuosavybės diena
Tarptautinė Černobylio avarijos aukų atminimo diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Dargailė, Gailenė, Gailenis, Klaudija, Klaudijus, Marcelinas, Sandinga, Sandingas, Selma, Selmas.
rytoj: Anastazas, Aušra, Aušrė, Aušrinė, Aušrius, Aušrys, Gotarta, Gotartas, Gotartė, Gotautas, Gotautė, Sidona, Zita, Žydrė.

Protingos mintys:
"Sąžinė labai gerai išauklėta ir liaujasi kalbėti tiems, kas jos nenori girdėti" (S. Batleris).

Avinas (03.21 – 04.20)

Šios dienos įvykiai gali kartotis ateityje, o tai, kas atrodys pasibaigę iš tiesų gali tik dabar prasidėti. Nederėtų vargintis nuspėti kai kurių įvykių ar žmonių veiksmų eigą, tai gali būti sunkiai nusakoma ir prognozuojama. Geriau būti deramai pasiruošus ir laiku reaguoti į įvairius iššūkius.

Jautis (04.21 – 05.21)

Įdėmiai įsiklausykite ir atidžiai, kritiškai vertinkite jus pasieksiančią informaciją. Dalis jos gali būti menkavertė ar išvis bereikšmė, tačiau kai kurios detalės gali būti ypač svarbios. Tad bus labai svarbu būti atidiems ir pastabiems.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šią dieną galite drąsiau imtis verslo, prekybos, įvairių kitų finansinių reikalų, tarpininkavimo. Tačiau patys venkite tarpininkų. Neabejokite savo galimybėmis bei žiniomis, šią dieną klaidos galimos ne tiek dėl jūsų, o labiau dėl kitų žmonių nekompetencijos.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Galite būti nustebinti malonios artimųjų, mylimų žmonių staigmenos, gali tekti netikėtai pasinerti į šventines nuotaikas. Diena gali būti kupina malonaus bendravimo, taip pat ir naujų pažinčių, kai kurios iš jų gali būti ypač svarbios ir naudingos ateityje.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Pirmąją dienos pusę gali varginti rutina, įgrisusios pareigos, nuobodūs darbai, tačiau nusiteikite, jog popietė ir vakaras gali būti visiškai kitokie - kupini nuotykių, šėlsmo, azarto ar adrenalino. Žinoma, daug kas priklausys ir nuo jūsų pačių iniciatyvos, tad nesėdėkite sudėję rankų.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Gali būti svarbu atsispirti įvairiems įkalbinėjimams, bandymams formuoti jūsų požiūrį ar nuomonę apie kitus žmones. Šią dieną labai svarbu vertinti ne pagal nuogirdas ar kitų įspūdžius, o pagal tai, ką matote savomis akimis ir pagal konkrečius žmonių poelgius.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Galite sulaukti kvietimo į pasimatymą, tačiau nepraraskite budrumo, pasikliaukite savo intuicija, ji turėtų padėti apsispręsti, ar norėsite tęsti užmegztą pažintį. Bus taip pat svarbu labiau paisyti savų, o ne kito interesų.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Gali tekti susidurti su savanaudiškais šalia esančiųjų kėslais, nors viešos deklaracijos gali skelbti apie pagalbą artimui bei pačius tauriausius tikslus. Šią dieną ypač svarbu atpažinti klastą ir jai atsispirti.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Gali varginti, ypač pirmoje dienos pusėje, perdėtas aplinkinių dėmesys, įvairūs prašymai, pataikaujantys komplimentai. Nuoširdumo tame greičiausiai bus nedaug, tačiau kai kuriomis situacijomis ar interesais galite išmaniai pasinaudoti.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Gali tekti pakovoti ne tik dėl savo, bet ir dėl kitų teisių, nors tų žmonių galbūt visai nepažįstate. Bus svarbu apginti bendrus teisingumo, moralės principus, nenusileiskite ir nepasitraukite, juolab, kad oponentai gali būti silpni, stokojantys rimtesnių argumentų.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Improvizacijų, kūrybos, lakios fantazijos ir aktyvios raiškos metas, kuomet galite daug pasiekti ir nuveikti. Tokia kūrybinga veikla gali teikti didžiulį pasitenkinimą, malonumą ir jums patiems, ir aplinkiniams. Taip pat kūrybiškai galite pasireikšti ir namuose, puošdami gyvenamąją aplinką.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Kai kurie jūsų pasisakymai gali būti išsprūdę gerai neapgalvojus, ypač jei imsitės vertinti kitų žmonių veiksmus, darbinę veiklą. Prieš pasmerkdami, kad ir netiesiogiai, gerai įvertinkite, ar tai darote pelnytai, ar neužbraukėte kai kurių žmonių ilgamečio darbo ir didžiulių pastangų.

  • Dalintis
  • Facebook
  • Twitter
Griežtai draudžiama santarvė.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Naujienos iš interneto

traffix.lt
Populiariausios paieškos frazės: avarija, Buy, Cheap, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, Online, orai, Order, paroda, Pills, policija, Purchase, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sveikata, vagystė, Viekšniai, šisbeitauskas. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.