Horoskopas gegužės 13 d. (trečiadienis)

 

Bendroji prognozė

Gegužės 13-oji.

Meilės diena, deivės Mildos šventė
Pasaulinė kokteilių diena
Pasaulinė orientavimosi sporto diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Alvyda, Alvydas, Irdangas, Irdangė, Milda, Ofelija, Servacijus, Servatas, Servulas, Tautmilas, Tautmilė, Tautmina, Tautminas;
rytoj: Bonifacas, Gintaras, Gintarė, Motiejus, Teisutis.

Protingos mintys:
„Meilė – tai ne žiūrėjimas vienas į kitą, o žiūrėjimas kartu ta pačia kryptimi“ (A. de Sent-Egziuperi).

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien jūsų laukia nauja finansinė galimybė, tad nepraleiskite jos. Aplinkiniai Jus gali nustebinti įdomiais pasisakymais apie jūsų asmenybę, vertėtų į tai atkreipti dėmesį, ar tik jie nebus teisūs? Vakare neskubėkite, nes tai gali baigtis avarija ar sunegalavimu.

Jautis (04.21 – 05.21)

Galite netikėtai sulaukti finansinio pasiūlymo, dėl kurio vertėtų pasisaugoti ir viską gerai patikrinti. Ši diena palanki pirkiniams, o vakare laikykitės arčiau namų, nes ši vakaras nėra palankus linksmybėms.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Mėnulis Jūsų ženkle kviečia Jus bendrauti, socializuotis. Jūsų šeima Jums pasiūlys tam tikrą įdomų sandėrį. Nepamirškite savo antrosios pusės, palepinkite jį/ją. Elkitės ypač atsargiai šią naktį, jeigu tektų sėsti už vairo.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Pasistenkite šiandien prasiblaškyti, išvykti į užmiestį, sutvarkyti seniai atidėliotus reikalus. Ši diena Jums nebus labai sėkminga darbe, tad grįžti darban neskubėkite. Būkite atsargūs, jei eisite vakaroti tarp svetimų žmonių.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandien jus ypatingai nudžiugins mylimojo žinutė ar netikėtas pakvietimas į vakarėlį. Kils didelė pagunda išlaidauti, tad stenkitės laikytis kuo atokiau nuo parduotuvių. Šiandien būkite kantrūs, tiek darbe, tiek ir su artimaisiais.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Po sėkmingos dienos pradžios, kurios metu išgirsite daug patrauklių pasiūlymų, vakaras nežada būti toks palankus. Jūs būsite atitraukiami nuo mėgiamų užsiėmimų, tad pasistenkite susivaldyti ir neprarasti savo gero įvaizdžio.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Nebūkite per daug optimistiškai nusiteikę dėl šiandien sutiktų žmonių, jie gali jus ateityje nuvilti. Karštligiški sprendimai šiandien nebus sėkmingi, tad išlikite kantrūs ir atsargūs.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Ši diena yra skirta bendravimui, draugų lankymui, susitikimui su šeima. Pasistenkite praturtinti savo sielą, nuveikite kažką, kam vis neskirdavote laiko. Puikus laikas rinktis dovanas.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Priimkite kvietimus, būkite atviras pasiūlymams, sutikite, jei kažkas kvies Jus į trumpą kelionę. Šiandien puikus laikas gerai nuotaikai bei linksmybėms. Vakare galima romantiška pažintis.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šiandien Jums bus sėkminga diena darbe, visi aplinkui bus nusiteikę kūrybiškai ir įkvėps Jus naujiems sprendimams. Sulauksite įdomių pasiūlymų iš seniai nematytų pažįstamų ar buvusių kolegų.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Kai kurie iš jūsų aplinkinių bus šnekūs šiandien, ir jums patiks tai, ką išgirsite. Kažkas (partneris, mylimasis ar vaikai) pasakys tinkamus žodžius dėl ko pasijusite mylimas ir vertinamas. Mėgaukitės tuo.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandiena siūlo gerą atokvėpį nuo streso. Jūsų namų ir šeimos gyvenimas bus tuo šaltiniu, kuris leis jums kurti jaukumą ir komfortą aplinkui. Širdinga diskusija su artimu žmogumi Jums atvers akis dėl tam tikrų Jus slegiančių sunkumų.