Horoskopas gegužės 16 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Gegužės 16-oji.
Tarptautinė jūros kiaulės (delfino) diena
Pasaulinė taikaus gyvenimo kartu diena
Tarptautine šviesos diena
Gatvės Muzikos Diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Bitė, Debora, Melita, Ubaldas, Vaidmantas, Vaidmantė;
rytoj: Bazilė, Gaila, Gailas, Gailė, Nedinga, Nerdingas, Paskalis, Virkanta, Virkantas, Virdvaldas.

Protingos mintys:
"Nė vienas vėjas nebus palankus, jei nežinosi, į kurį uostą plaukti" (Japonų patarlė)

Avinas (03.21 – 04.20)

Šią dieną būsite labiau linkęs išlaidauti nei taupyti. Gali būti sudėtinga susitvarkyti su vaikais, jei jų turite.

Jautis (04.21 – 05.21)

Jei šiandien pirksite daiktus, jie bus prašmatnūs, tačiau kažin, ar reikalingi. Diena bus palanki tiems, kurie dirba aukštojo mokslo srityje, politikoje ar jėgos struktūrose. Taip pat tinkamas metas užmegzti santykius, kadangi viskas eis sklandžiai, kūrybingai.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Palankus subtiliems žmonėms, turintiems fantaziją, mokantiems lanksčiai derintis prie kintančių situacijų. Galite dieną skirti vandens procedūroms, dvasiniam tobulėjimui, meditacijai, maldai.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Visuomet gera jaustis reikalingam, tačiau šiandien niekas jūsų labiau nedžiugins kaip jūsų suteikta pagalba. O ji kažkam šalia tikrai reikalinga. Būkite pozityvi jėga kitų žmonių gyvenimuose!

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandien jums stigs kantrybės su žmonėmis, kurie nelinkę klausytis ir dirbti komandoje. Jausitės žymiai labiau patenkintas, jei galėsite veikti vienas ir daryti tai, ką norite ir kada norite. Romantiškiems nuotykiams metas taip pat nepalankus, kadangi norėsite būti vienas.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Susikoncentruoti į savo tikslus yra teigiamas dalykas, tačiau turėtumėte iš akių nepaleisti viso bendro vaizdo. Nebūkite apsėstas vieno dalyko, atsitraukite atgal ir pažvelkite į padarytą progresą.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiuo metu turite keletą pasirinkimų, tačiau geriau būkite atsargūs - pokyčiai, kurie vyksta palaipsniui yra daug geriau nei staigios permainos. Jei pasiduosite ekstremumams, išeikvosite daug energijos, siekdami grįžti į harmoningą būseną.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šiandien bus lengviau susikaupti, siekti tikslo, susivaldyti ir laikytis disciplinos. Net pats stebėsitės savo kantrybe, atkaklumu. Tik žinoma, atkaklus būkite darbe, o ne namuose, kur reikėtų daugiau lankstumo ir prisitaikymo.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Nors viskas jūsų gyvenime yra šviesu ir linksma, tačiau galite neabejoti - aplankys ir tamsūs debesys. Stenkitės nepasiduoti siūlymams imtis rizikingų iniciatyvų, tad gal išvengsite nemalonių siurprizų. Rekomenduotina nepirkti didelių pirkinių ir nepasirašinėte sutarčių.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Apmąstykite, ar neskiriate per daug laiko tiems dalykams, kurie pernelyg idealistiniai. Nors ir smagu atsipalaiduoti su žmonėmis, kuriuos mylite, tačiau yra laikas ir relaksacijai bei darbui. Šiandien nustokite, kad viskas klostysis puikiai be jūsų pastangų. Dėkite pastangų, kad taip ir įvyktų.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien kils pagunda nesivadovauti jokiomis taisyklėmis. Kadangi planai bus sunkiai įgyvendinami, tad atsipalaiduokite ir laisviau atsikvėpkite. Kadangi daugelis šiandien bus nusiteikę šventiškai, tad ir jums bus paprasčiau.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Sėkmė neapleis jūsų sumanymų, todėl drąsiai galite bendrauti su įtakingais asmenimis, nuo kurių priklauso projektų įgyvendinimas. Jausite vidinę jėgą, tad nešvaistykite jos niekams. Tik stenkitės nešokti aukščiau bambos - pamatuokite savo jėgas prieš apsispręsdamas galutinai.