Horoskopas gegužės 22 d. (penktadienis)

 

Bendroji prognozė

Gegužės 22-oji.
Tarptautinė biologinės įvairovės diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Alda, Aldas, Aldis, Aldona, Aldonas, Alena, Eimantas, Elena, Ilona, Julė, Julija, Rita;
rytoj: Deziderijus, Gertaras, Gertarė, Gertas, Gertautas, Gertautė, Gertys, Ivona, Kilmantas, Kilmantė, Kilmina, Kilminas, Tautvyda, Tautvydas, Tautvydė, Žydrūnas, Žydrūnė

Protingos mintys:
„Anksčiau gamta baugino žmogų, o dabar žmogus baugina gamtą“ (Ž. Kusto).

Avinas (03.21 – 04.20)

Jums reikia pagyvinti savo kasdienybę - net mažiausi pokyčiai leis pajusti, jog gyvenimas įdomus. Kita vertus, jei rutina baigia jums atsibosti, pagalvokite apie rimtesnius pasikeitimus.

Jautis (04.21 – 05.21)

Būtent šiuo metu gali imti ypač jaustis gilėjanti finansinė - ekonominė krizė, infliacija. Tai būtinos pertvarkos darbovietėse pradžios metas, tačiau šiuo metu jis jausis daugiau negatyviąja prasme. Galite išgirsti naujienų apie atleidžiamus iš darbo draugus ir pažįstamus.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Jus kankins mintys ir jausmai, besiveržiantys iš pasąmonės, būsite jautrus ir nerimastingas. Gal norėsis daryti kažką kitaip, nei esate įpratęs. Nenustebkite, jei jus aplankys seni prisiminimai.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Net ir po neilgų atostogų jausitės judriai, tad susitikite su draugais papietauti ar pavakarieniauti. Diena sėkminga, todėl visos iniciatyvos, kurias siūlysite ar imsitės, bus įgyvendintos.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Nespręskite apie žmones pagal jų išvaizdą. Galite pagalvoti, jog koks nors asmuo atsirado iš Viktorijos epochos, tačiau jis ar ji gali turėti gerą patarimą, kuris jums pravers būtent šiuo metu. Tad įsiklausykite!

Mergelė (08.24 – 09.23)

Atsiverkite naujoms idėjoms ir iššūkiams, kadangi tai gali pakeisti jūsų šiandieninę nuotaiką. Pavyzdžiui, nebijokite pokalbio su nepažįstamu žmogumi, kuris pateiks įdomios ilgai ieškotos informacijos. Naudokitės galimybėmis, kai jos atsiranda.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Gyvenimas jums paruošė keletą siurprizų, ypač jei bandote kažką nuslėpti. Laikykite liežuvį už dantų, kadangi netyčia galite prasitarti. Jei vyksite apsipirkti, galite ypatingai norėti išleisti pinigus tam, kam nereikia. Dėmesį gali parodyti ir paslaptingas nepažįstamasis.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Sektis turėtų tiek darbe, tiek namuose, tik jiems skirkite daugiau laiko. Taip pat pasistenkite suvokti, kad jūsų artimiesiems laisvė, draugystė, savarankiškumas yra tokia pat vertybė, kaip ir jums.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Pastarosios kelios dienos jums buvo tikrai įdomios, tad padarykite sau paslaugą ir šiandien nuleiskite garą. Nuveikite ką nors kitokio, neįprasto, jei įmanoma. Būkite spontaniškas, tai jums patiks.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Jums reikia pokyčių, tad net dirbdami raskite laiko trumpoms pertraukėlėms. Jei galite sau tai leisti - aplankykite kokią nors neįprastą vietą, kurioje pasipildysite energijos ir naujų minčių. Jei turite papildomų lėšų - suplanuokite kelionę savaitgalį ar užsisakykite bilietus atostogas.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Sėkmingi reikalai, susiję su materialia gerove, finansais, ekonomika. Jei reikia pirkti ką nors ūkiui, namams (baldus, rūbus, kitas vertybes), tai geriausia daryti šiandien. Diena nebloga bus įvairioms deryboms, sutartims pasirašyti.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Trečiadienį darbinga energija bus iki 14 val. - iki tol reikėtų išspręsti svarbiausius reikalus. Paskui svarbius darbus galima skirti jau po 20 val. Tai tinkamas metas aptarti verslo klausimus dalykinės vakarienės metu.