Horoskopas liepos 6 d. (šeštadienis)

 

Bendroji prognozė

Liepos 6-oji:
Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena
Tarptautinė bučinių diena
Tarptautinė kooperacijos diena

Savo vardadienius šiandien švenčia: Dominyka (Domė), Ginvilė, Ginvilas, Mindas, Mindaugas, Mindaugė, Nerė, Nerutė, Nervilas, Nervilė, Nervyda, Nervydas, Nervydė, Ramutis.
rytoj:  Amanda, Amandas, Astas, Astė, Astijus, Eitautas, Estera, Klausas, Klausenė, Metodijus, Sangailas, Sangailė, Sangauda, Sangaudas, Skinija, Vilgailė.

Protingos mintys:
"Reikia žiūrėti į žmonių vidų, o ne į juos" (F. Česterfildas).

Avinas (03.21 – 04.20)

Jūs turite ką pasakyti pasauliui ar bent jau jus supančiai bendruomenei, todėl šiuo metu ieškosite būdų, kaip tai padaryti kūrybiškai. Tik nepadarykite klaidos ir negalvokite, kad žinote, kas geriausia.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien galite sulaukti svarbios pamokos, gali tekti išmokti atleisti. O šiaip jūsų emocijos šiandien - didžiausias jūsų priešas. Didžiąją dalį dienos teks save raminti, tramdyti ir giliai kvėpuoti.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Pastaruoju metu jaučiate stresą bandydami rasti savo vietą po saule, nors turite aiškią viziją, ko norite pasiekti. Sumaištį greičiausiai kelia pasikeitę santykiai su artimais žmonėmis ar gauti pasiūlymai.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Jei kreipsite didesnį dėmesį į tai, ką kalba aplinkiniai, gausite vertingos informacijos. Šiandien prasčiau seksis tvarkyti konkrečius reikalus, kur svarbu smulkmenos, sunkiau fiksuoti detales. Jei tai reikės daryti: būkite atidesni, daugiau laiko tam skirkite - perskaitykite dokumentą, įsigilinkite.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Gana dvilypė diena, gali būti kupina ir dvipylių jausmų. Viena vertus, išspręsite ne vieną seniai kankinusią problemą, kita vertus, galite susikurti naujų, įsivelti į beprasmišką konfliktą. Būkite kritiškesni, turėkite savo nuomonę.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Kad ir kaip ilsėtumėtės, truks tiek fizinių, tiek dvasinių jėgų. Ypač reikėtų susirūpinti dėl pastarųjų, tad kiek įmanydamas venkite pernelyg veiklių, energingų ir emocingų žmonių draugijos.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Atidėkite savo asmeninius reikalus į šalį, o į problemas bent trumpam užmerkite akis. Geriau pagavokite apie artimus ir brangius jums žmones, pasirūpinkite jų sveikata ir gerove.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Nors būsite vis dar kūrybiškai nusiteikę, šią dieną pasiekti kažkokių apčiuopiamų rezultatų bus sunku. Greičiausiai jaučiate stresą dėl to, kad iš jūsų aplinkiniai daug tikisi, o patys jaučiate, kad kai kruių lūkesčių patenkinti nepavyks.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Jei esate susirūpinę tuo, kad jūsų ištekliai senka, paieškokite alternatyvių būdų, kaip užsidirbti. Venkite restoranų bei prabangių parduotuvių, mat šiuo metu jums svarbiau tiesiog išgyventi.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Bus sunku įgyvendinti savo planus, mat nuotaika bus nekokia, dirbti efektyviai nesiseks. Visgi nepulkite į melancholiją, depresiją, kaip tik stenkitės bendrauti su žmonėmis. Jei susidursite su netikėtu atsitiktinumu, priimkite tai kaip ženklą - niekas nenutinka be reikalo.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Metas bus gan chaotiškas, bet turėtų patikti. Greičiausiai suvoksite, kad neprivalote būti visuomet pirmose eilėse, o galite pasitenkinti šiek tiek mažesniu dėmesio kiekiu. Susitvarkykite savo namų ir darbo aplinką - sumaištyje jums sunku susikaupti.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Pasistenkite perimti iniciatyvą, nors ir reikėtų dėl to pakovoti. Tam tikri žmonės turi pagaliau sužinoti, ko iš jūsų gali ir turi tikėtis. Esate galutinai apsisprendęs ir dvejoti nebeturite dėl ko.