Reklama

Horoskopas rugjūčio 30 d. (antradienis)(0)

 

Bendroji prognozė

Avinas (03.21 – 04.20)

Šiandien jums netrūks polėkio kaskart, kai galėsite parodyti kitiems, kuo esate išskirtiniai. Su užsidegimu demonstruosite savo žinias, įtikinėsite kitus ir juos mokysite, nenoriai jų klausydamiesi. Norintiems pagerinti santykius ar užmegzti naujus geros žinios – Venera partnerystės ženkle Svarstyklėse.

Jautis (04.21 – 05.21)

Šiandien ieškosite ir rasite priežasčių bei priemonių, kurios leidžia jums parodyti, kad jūsų šeima ir jūsų namai ne iš kelmo spirti. O norėdami gauti palaikymą iš reikalingų žmonių, būsite nesustabdomi. Jūsų ženklo valdovė Svarstyklių ženkle jums suteiks daugiau meilės darbui ir malonumo, kuriant grožį kasdienybėje.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Šiandien galėdami kur nors vykti, rinkti naujienas ir jomis dalintis, būsite nesulaikomi. Visam tam jums būtinai reikės žmonių ir aktyvaus jų dalyvavimo. Jausmus globojanti planeta oro ženkle neša jums jausmų, romantinių patirčių, kūrybinių pergalių, džiugių akimirkų su vaikais ir malonaus laisvalaikio žinią.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Šiandien jums reikės turėti ką nors realaus rankose ar bent žinoti, kad jus gerai vertina aplinkiniai tam, kad diena nenueitų vėjais. Gali būti, kad nuskubėsite apsipirkti ar net įsigyti jums svarbų daiktą, reikalingą darbui ar buityje. Venera lankosi jūsų namų srityje, todėl galite kviesti svečius ar kitaip planuoti smagų laiką namuose.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Šiandien jūsų asmenybę užtemdyti reikėtų daug debesų, todėl jūsų nepastebinčių turbūt neatsiras. Jei, žinoma, patys to norėsite. Ir būtų keista, jei nenorėtumėte... Veikiau persistengti dėl to nei nepasistengti. Santykių harmonija triumfuos dėl Veneros Svarstyklėse, o jums dar ir papildoma priežastis malonioms pažintims ir smagiems pašnekesiams.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Šiandien net patys ko nors stokodami, kitiems nieko negailėsite. Būsite pasiruošę be jokio atlygio padėti, pasitarnauti, kažko atsisakyti dėl kitų ir nelauksite, kol nemalonias užduotis kiti atliks už jus. Tiesą sakant, širdies gilumoje tikėsitės būti už tai pastebėti ir pagirti. Venera palieka jūsų ženklą, todėl labiau rūpinsitės tuo, kas jums atrodo vertinga.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien nepriekaištingai atliksite komandos nario vaidmenį, tikslingai ir gana aktyviai siekdami lyderystės. Bendraudami būsite iniciatyvūs ir iš anksto žinantys, kur norite nukakti. Meilės, grožio ir jausmų planeta, jūsų ženklo valdovė jūsų ženkle. Jūsų žavesys ir grožis auga tiesiog akyse. Kas gali prieštarauti?

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Šiandien visi jūsų lūkesčiai ir veiksmai bus nukreipti į darbą ir jūsų siekius, o svarbiausia – nustebinti pasaulį savo pasiekimais. Aktyviai naudodami savo talentus, visai neprastai pasirodysite savo profesinėje arenoje. Meilės planeta gretimame ženkle jums bus nepatogi, reiškiant jausmus, o kai ką net paragins veltis į slaptas avantiūras.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Šiandien optimistinės nuotaikos bus tai, kas lydės jus. Matydami jūsų viltį ir pasitikėjimą, visi noriai ims iš jūsų pavyzdį, net jei kai kur išties perlenksite lazdą ar perdėtai stengsitės kitus įtikinti. Venera jūsų draugų ir komandos srityje, tad kai kuriems draugams padės tapti daugiau nei draugais, o kitiems tiesiog puikiai leisti laiką grupėje.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Šiandien atverkite sielą pokyčiams, palikdami už nugaros tai, kas nereikalinga ar išeidami iš komforto zonos. Tam padės pasitikėjimas kitais, kurį verta auginti ir puoselėti, užuot gesinus skeptiškumu. Venera jūsų karjeros srityje padės diplomatiškai įgyvendinti savo siekius ir užtarnauti vadovybės palankumą.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Šiandien jums visai nesunku būti kuo geresniais partneriais. Būkite nuoširdūs su kitais ir jie tokie bus su jumis. Veiksmo į jūsų ryšius įneš komandos nariai ar komandinės užduotys, kurioms nepajėgsite atsispirti. Beje, Venera pakeitė ženklą, leisdama jums su didžiausiu malonumu mokyti kitus gyvenimo tiesų, keliauti ar gilinti žinias.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Šiandien turėsite veiklos, kurios rezultatais tikrai nevengsite pasigirti. Tinginiauti neleis ir tie, kuriems dirbate, ar tikslai, kuriuos esate sau užsibrėžę. Venera perėjo į jūsų intymių patirčių ir bendrų finansų sritį. Prasidėjo laikas, kai jums noriai bus atriekta tai, kuo jau ne pirma diena gardžiuojasi kiti.

  • Dalintis
  • Facebook
  • Twitter
Griežtai draudžiama santarvė.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.
Populiariausios paieškos frazės: avarija, Buy, Cheap, futbolas, gaisras, krepšinis, nuomonė, nuomonės, Online, orai, Order, paroda, Pills, policija, Purchase, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sodininko skiltis, sveikata, vagystė, Viekšniai, šisbeitauskas. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.
' + '');