Horoskopas vasario 25 d. (antradienis)

 

Bendroji prognozė

Vasario 25-oji.
Užgavėnės

Savo vardadienius šiandien švenčia: Dabinta, Egilas, Ekvitas, Notangas, Notangė, Rasa, Rasuolė, Regimantas, Viktas, Viktoras, Viktorinas;
rytoj: Aleksandra, Aleksandras, Aleksas, Aleksė, Aleksius, Aleksys, Alė, Aurimė, Izabelė, Joginta, Jogintas, Jogintė, Sandra.

Protingos mintys:
"Mylėk tiesą, bet atleisk klaidą" (Volteras).

Avinas (03.21 – 04.20)

Svajosite apie dalykus, nutolusius nuo kasdienybės: keliones, meilės romantiką, neįprastą karjerą. Tokia jūsų būsena gali pasinaudoti nelabai sąžiningi asmenys, tad būkite apdairūs. Saugokite piniginę, raktus, dokumentus.

Jautis (04.21 – 05.21)

Tikiausiai užplūs filosofinės mintys, norėsis susivokti savyje, rasti teisingus kelius. Deja, iliuzijų galia bus labai stipri - tikėtinos saviapgaulės. Galbūt teks susirūpinti sveikata. Venkite svaigalų.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Iš kitų šiandien reikalausite daugiau dėmesio arba jūs būsite kažkam labai reikalingi. Tik nedėkite per daug vilčių į naujas romantiškas pažintis. Labiau rūpinkitės vaikais.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Galimos problemos su autoritetingais asmenimis arba valdingomis moterimis. Bus sunku adekvačiai vertinti situaciją. Gali kilti įtarimų dėl tariamai kilnių kai kurių jūsų ar su jumis susijusių žmonių sprendimų, planų.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Kelionėje, darbe galimi netikėtumai. Galbūt susidursite su žmonėmis, nuo kurių gerokai priklauso jūsų perspektyvos, tačiau nesijausite pasirengę pademonstruoti, ką sugebate. Labiau pasitikėkite savimi. Nepažįstamas asmuo gali padovanoti neįprastų emocijų, idėjų.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Galimi rūpesčiai dėl draudimo, alimentų, palūkanų. Nekurkite nerealių praturtėjimo planų. Neapgalvoti žodžiai ir veiksmai taip pat nieko gero nežada. Neskubėkite pirkti nereikalingų daiktų. Vaikų ir mylimųjų poreikius protingai ribokite.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šiandien stengsitės įrodyti savo teisybę, produktyviai dirbti, patikti priešingai lyčiai. Tik kažin kas iš viso šito išeis, nes vienur perlenksite lazdą jūs, kitur - aplinkiniai. Pasistenkite pernelyg nepiršti savo nuomonės, reikalavimų.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Gana darbinga diena. Galbūt mėginsite imtis kažko naujo pasitelkę gabius bendradarbius arba patobulinę veiklos planus. Pasisaugokite gamybinių traumų, nieko nedarykite atmestinai, aplaidžiai.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Būsite nusiteikę aktyviai veiklai. Galite pasinerti į kūrybą, sportą, meilės avantiūras. Skatinsite vaikų iniciatyvą, gal net per daug, o tai rizikinga. Yra pavojus per neapdairumą patirti didelį rūpestį, nuostolį.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Jūsų nuotaika ir savijauta gali būti nekokios. Nemalonios smulkmenos gali užgožti tikrąsias vertybes bei siekius. Nesistenkite perauklėti kolegų, šeimos narių arba darykite tai labai taktiškai.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Galimi keistoki planai. Į juos gali įtraukti žmogus iš artimos aplinkos, galbūt giminaitis. Jei staiga leisitės į kelionę, nepamirškite laikytis saugaus greičio ir būti atidūs už vairo. Labiau rūpinkitės sveikata.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Jausitės nelabai maloniai, nes panašu, kad teks aiškintis dėl nesutvarkytų reikalų. Galimos netikėtos išlaidos, rinkliavos. Nesipykite su moterimis, saugokite savo ir kitų ramybę bei turtą. Būkite labai atidūs kelyje.