Sedos bibliotekoje – rytmetis Laisvės gynėjų dienai

Loretos Mickienės nuotr.

Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Sedos miesto filiale sausio 13 d. vyko rytmetis „Mes nematėme, bet norime žinoti“. Jame dalyvavo Sedos darželio priešmokyklinės grupės vaikai su auklėtoja Irena Monstavičiene.
Vaikai į biblioteką atkeliavo pasipuošę neužmirštuolių žiedeliais. Vyresnioji bibliotekininkė Janina Kelerienė pasveikino šią dieną į biblioteką atvykusius vaikus ir šiek tiek papasakojo apie Sausio 13-osios įvykius. Tą dieną prie Sedos bažnyčios taip pat būriavosi žmonės, laukdami naujienų ir širdimi palaikydami esančius Vilniuje. Iš Sedos miestelio į sostinę buvo išvykęs pilnas autobusas žmonių.
Kita vyresnioji bibliotekininkė pristatė skaidres, kuriose vaikai matė drąsius Lietuvos žmones, stovinčius prieš tankus, beginklius ir pasiryžusius žūti už Tėvynės laisvę. Vėliau darželinukai vartė Juozo Girdvainio knygą „Dainuojanti revoliucija Vilniaus barikadose“, žiūrėjo nuotraukas. Šio žurnalisto, istoriko, redaktoriaus žodžiai, knygoje pateikiami statistiniai skaičiai ir dabar skatina susimąstyti apie laisvės kainą.
Renginio pabaigoje vaikai susipažino su naujausiomis ir Metų knygos rinkimuose dalyvaujančiomis knygomis.
Rytmetį organizavo vyresnioji bibliotekininkė J. Kelerienė ir auklėtoja I. Monstavičienė.

Loreta MICKIENĖ
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*