Horoskopas vasario mėnesiui(0)

 

Bendroji prognozė

Astrologinė vasario mėnesio prognozė visiems Zodiako ženklams. Sužinok, kas Tavęs laukia vasarį pirmas!

Šaltinis: www.anonsas.lt
Daugiau: būrimas taro kortomis, metų horoskopai

Avinas (03.21 – 04.20)

Ne paslaptis, mes tampame atsakingi už tuos, kuriuos prisijaukiname. Šie žodžiai jūsų gyvenime atsispindės kiek kitame kontekste. 2012 vasarį jūs pradėsite siūlyti savo pagalbą neprašomi ir galiausiai tapsite patys nuo kažko priklausomi, kažkas kitas bus atsakingas už jus. Artimiesiems reikės rinkti žodžius, kad jūsų neatstumtų ir neįžeistų, nes nuolat norėsite būti naudingi ir reikalingi. Jeigu šį mėnesį kažką planuosite, nesiimkite vykdyti, palūkėkite - patarimas galioja bet kurioje gyvenimo srityje. Šį mėnesį nekeliaukite, bet koks kelionės tikslas žlugs. Palankios dienos: 2, 4, 10, 14, 20, 21, 27. Nepalankios dienos: 1, 3, 11, 16, 23, 28.

Jautis (04.21 – 05.21)

Būsite ryžtingai nusiteikę, aiškiai žinosite, ko norite ir kokiu būdu to sieksite - jūsų priešui nebus kur trauktis. Visgi pergale anksti džiaugtis! Tie, kuriuos norite įveikti, įsižeis ir patys ims jus „spausti". Jeigu tokia situacija vyks asmeniniuose santykiuose, tada jūsų jėgos bus apylygės su antrąja puse. Jeigu visuomeniniame gyvenime, tikėtina, jog pralošite. Vasario mėnesį būkite atidūs smulkmenoms, ypatingai pildydami dokumentus. Tai netinkamas metas daryti čia ir dabar - reikia kurti strategiją, kurią anksčiau ar vėliau įgyvendinsite. Palankios dienos: 2, 14, 17, 19, 22, 25. Nepalankios dienos: 3, 5, 7, 20, 23, 28.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

2012 metų vasarį būsite baudžiami už pernelyg didelę iniciatyvą. Ypač, jei situacija susijusi ne tik su jumis, bet ir su kitais asmenimis. Didžiausia klaida, kurią galite padaryti - klausinėti kitų nuomonės, bet spręsti tik patys. Geriausia būtų palikti viską taip, kaip yra šiuo metu. Mėnesio pabaigoje atsidursite tarp „dviejų ugnių", situacija pareikalaus ištvermės ir supratingumo. Nestokite į kurią nors vieną pusę, prarasite abiejų pusių palaikymą. Palankios dienos: 6, 10, 16, 18, 20, 27. Nepalankios dienas: 8, 9, 14, 22, 25, 26.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Vasaris apvers jūsų gyvenimą aukštyn kojomis. Nors to ir nesiekiate, įvykis gins įvykį. Jūs netgi neturėsite laiko susivokti pokyčiuose, juos apgalvoti ar apskaičiuoti. Vasario mėnesio pabaigoje dantimis ir nagais iškovosite tai, ko ilgai siekiate. Nors esate pakankamai „ryškūs" žmonės, sielos gelmėje mėgstate likti nepastebėti, o svarbius gyvenimo klausimus spręsti lyg pilkieji kardinolai. Vasarį jums teks stoti akis į akį su žmonėmis, kurie pagaliau suvoks, kodėl jūs stovite priekyje, o kažkuris asmuo jums už nugaros. Palankios dienos: 2, 9, 11, 12, 16, 25. Nepalankios dienos: 3, 7, 10, 13, 23, 25.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Greičiausiai 2012 metų vasarį jūs nepateisinsite aplinkinių dėl jūsų puoselėjamų vilčių. Ir tai jus gali neraminti. Kodėl? Nors ir kaip jie tvirtintų, kad jiems rūpi jūsų gerbūvis, išties jiems labiau rūpi galima nauda. Pavyzdžiui, jeigu jūs laimėsite kažkokį projektą, konkursą - „pliusiukus" susirinks jūsų darbovietės buhalterija, vadovas, jumis didžiuosis artimieji. O kas po to laukia, ką reikės įvykdyti, pasiekti - mažai ką domina... Taigi, pagrindinė šio mėnesio taisyklė - būkite malonūs ir paslaugūs kitiems tik tuo atveju, jei jums tai malonu ir nekelia nerimo ar abejonių. Vasarį nebandykite keisti nei savęs, nei kitų. Tiesa, galima pakeisti kito žmogaus nuomonę, ypatingai, jei šis pradės mėtytis tarp savo nusistatymų, įtikinėjimų. Palankios dienos: 5, 8, 10, 14, 17, 25. Nepalankios dienos: 1, 11, 16, 18, 24, 29.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Būsite šį vasarį apdovanoti už kažkokias buvusias paslaugas ar nuopelnus. Gali būti, jog atpildą gausite iš žmogaus, su kuriuo seniai nebebendraujate, tačiau jis atsimena, kad kažkada jam padarėte gerą. Yra tikimybė, jog sulauksite pasiūlymo, kuris jaudins, baimins, bet labai jo norėsite. Tiesa, pasiūlymas bus dalykiškas, tačiau įtakos jam turės ir asmeninės simpatijos. Dėl šios priežasties draugai ar šeima stengsis jus atkalbėti nuo teigiamo atsakymo. Tikriausiai todėl, jog priėmus pasiūlymą jūsų gyvenimas kardinaliai pasikeistų, o jie to nenori. Turėkite omeny, jog jei kažką nuspręsite, į tikslą eisite ilgai, pakankamai skausmingai. Neimkite visko giliai į širdį, priešingu atveju gali užklupti depresija. Palankios dienos: 3, 8, 13, 17, 23, 26. Nepalankios dienos: 2, 7, 11, 16, 22, 25, 27.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Astrologai 2012 metų vasarį rekomenduoja paskubėti. Tai nebus paskutinė likimo duota galimybė, tačiau kodėl gi ja nepasinaudojus dabar? Neatsisakykite nieko, ką jums siūlys draugai, darbdaviai, pažįstami - visko artimiausiu metu prisireiks, nors šiandien dar nesuvokiate kodėl. Būsite vasarį linkę idealizuoti aplinkybes ir žmones. Tiesa, nereikėtų stebėtis tuo, kad po kurio laiko būsite nemaloniai nustebinti ar nusiminsite. Didžiausia tikimybė, jog jus nuliūdins iliuzijos dėl brangaus žmogaus veiksmų. Vasaris tinkamas išvykoms, atostogoms ten, kur dar niekada nebuvote. Palankios dienos: 9, 13, 16, 19, 24, 26. Nepalankios dienos: 6, 11, 15, 17, 21, 29.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Laukia dvejopas mėnuo. Elgtis reikia arba visiškai nemąstant, tiesiog, kokia mintis šaus į galva pirma arba tikslintis, ilgai rinkti informaciją, strateguoti. Lemiamą vaidmenį atliks auklėjimas ir tradicijos. Jeigu nežinote, kaip pasielgti, darykite taip, kaip jums patartų mama. O nuo to, kas ją stebintų, nuliūdintų - atsisakykite. Būsite stiprūs ir atkaklūs pokalbiuose akis į akį, be pašalinių. Jūsų oponentą arba du oponentus stebins drąsa ir jūsų deleguojama tiesa. Astrologai rekomenduoja vasarį nepervargti. Jei taip nutiks, jūsų darbinė galia sumažės perpus. Palankios dienos: 8, 11, 15, 23, 25, 27. Nepalankios dienos: 5, 9, 12, 20, 24, 26.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Kiekvienas iš mūsų turi savų kompleksų. 2012 metų vasarį jūsų kompleksai gyvens atskirą gyvenimą, tiesiog suvešės! Ar pavyks laiku sustoti? Taip. Tačiau tik tuo atveju, jeigu jūsų aplinkoje bus realiai į viską žiūrintis žmogus, nelinkęs nieko pagražinti, sakantis tiesą į akis. Jūsų problemas išnagrinės iki smulkmenų, o iš kai kurių pasijuoks. Klausytis viso to nebus malonu, tačiau ta tiesa „pramuš". Žinoma, neapsieisite be nuotaikos svyravimų, tačiau mėnesio pabaigoje vėl viskas bus gerai. Tinkamas metas spręsti buities klausimus. Nesigundykite tuo, kas jums patiks iš pirmo žvilgsnio, palaukite savaitę ir tik tada įsigykite. Palankios dienos: 1, 7, 10, 17, 20, 26. Nepalankios dienos: 3, 9, 15, 21, 24, 27.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Sieksite naujų įspūdžių. Galite atsisakyti susitikti su senu draugu vien todėl, kad jus trauks pasimatyti su vos dešimt minučių pažystama moterimi ar vyruku. Ne todėl, kad jums atsibodo kalbėti apie tuos pačius dalykus, o todėl, kad nauji žmonės - naujos galimybės ir pasiūlymai. Vasarį būsite išskirtinai praktiški ir nusikreipę save į tikslą. Tiesa, situacija gali prieiti iki to, jog nuo kažko slėpsitės: nekelsite telefono, vaidinsite turintys daug darbų ir pan. Be vargo vasarį patiksite aplinkiniams, kelsite jiems pasitikėjimą, lengvai palenksite į savo pusę. Didelė tikimybė, kad vasarį tapsite priklausomi nuo kažkokių žmonių, todėl teks vykdyti jų paliepimą ar sąlygas. Tik nebandykite jiems prieštarauti! Palankios dienos: 6, 14, 18, 20, 22, 25. Nepalankios dienos: 3, 12, 17, 19, 21, 27.

Vandenis (01.21 – 02.19)

2012 metų vasarį jokie argumentai, aplinkinių pastangos neprivers Vandenio pakeisti savo nuomonės, nusistatymų, depresyvios nuotaikos. Taip, jūs galite sutikti su savo oponento nuomone, tačiau jo kalbos tik dar labiau sustiprins jūsų poziciją. Geroji šio mėnesio pusė ta, kad jūsų principai pradės „imti viršų" ir tai suvokę, po truputį imsite džiaugtis. Likimas jums sudėlios aplinkybes taip, kad nepadarę vieno, negalėsite imtis kito. Perlaužti dabartinės situacijos nepavyks vasarį, tačiau dabartinė savijauta ir patirtis padės labiau susikoncentruoti į troškimus, tikslus. Ir netektys bus tik į gerą: galbūt užleidote vietą kažkam vertingesniam? Palankios dienos: 4, 8, 10, 13, 16, 25. Nepalankios dienos: 6, 11, 14, 20, 23, 26.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Vasarį Žuvys ims skraidyti padebesiais. Užmiršite apie darbus, apie pareigas, apie tai ką su kuo ir kada tarėtės. Būtų gerai, kad atsirastų kažkas šalia, kas galėtų jus nuleisti ant žemės, nes paskui gali būti per vėlu. Šį mėnesį jums bus lengva pasijausti kitų žmonių vietoje, suvokti, kaip jie jaučiasi, ko nori, ko savo elgesiu siekia. Arba tiesiogiai patekti ten, kur jie yra dabar, t.y. užimti jų darbo vietą, socialinę, šeimos ar santykių padėtį. Aiškiai suvoksite, kur reikia paspausti, kada patylėti, o kada įžūliai reikalauti. Norite, jog kažkas greičiau pasiduotų nei jūs? Tada temkite laiką, uždavinėkite šimtus klausimų ir tas žmogus kapituliuos. Svajojate užsiimti menais, tiksliau piešimu? Tinkamesnio laiko nei dabar nerasite! Palankios dienos: 2, 9, 13, 15, 21, 27. Nepalankios dienos: 6, 7, 10, 17, 20, 25.

  • Dalintis
  • Facebook
  • Twitter
Griežtai draudžiama santarvė.lt paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Naujienos iš interneto

Populiariausios paieškos frazės: avarija, Buy, Cheap, futbolas, gaisras, konkursas, krepšinis, nuomonė, nuomonės, Online, orai, Order, paroda, Pills, policija, Purchase, savaitės tema, Seda, Seimas, skaitytojo naujiena, smurtas, sveikata, vagystė, Viekšniai, šisbeitauskas. reklama, Mažeikiai, Mažeikių rajonas, mazeikiuose, santarve, mokinių registras, tatuiruotes, medaus kaina, mazeikiu darbo birza, auksinis usas, mažeikiuose, kalediniai papuosimai, mano sparnai, parkinsono liga, tattoo ant rankos, amandas paulauskas, vytautas lalasstorosios zarnos vezys, danieliaiskydliaukes vezys, filomena taunytė, logopedai, pieno tyrimai zemaitijos pienas, biodujos.