A lygos lyderė „Mažeikių“ nepalaužė

Lietuvos aukščiausioje futbolo lygoje rungtyniaujanti „Mažeikių“ komanda XV ture atlaikė vienos čempionato lyderių – Marijampolės „Sūduvos“ spaudimą ir rungtynes namuose baigė lygiosiomis – 0:0. Nors pergalės pasiekti ir nepavyko, sirgaliai neliko nusivylę.

ŽAIDIMĄ KONTROLIAVO MAŽEIKIŠKIAI
Suvalkiečiai, bijodami kelionės nuovargio, į Mažeikius atvyko dar rungtynių išvakarėse, tačiau poilsis nepadėjo pranokti vietos futbolininkų. Pirmąjį kėlinį buvo jaučiamas „Mažeikių“ pranašumas. Ne kartą pavojingai atakavo Andrejus Žigalovas, Gintas Podelis, kai varžovų atakas užgniauždavo sėkmingai žaidusi gynėjų grandis.
Du su puse kėlinio iniciatyvą savo rankose laikiusiems Mažeikių futbolininkams koją pakišo rungtynių arbitras. Šis 69 minutę „Mažeikių“ gynėjui Eimantui Valaičiui skyrė raudoną kortelę ir pašalino iš aikštės. Visgi svečiams kiekybine persvara pasinaudoti nepavyko.
„Mažeikių“ komandos treneris Nerijus Gudaitis teigė tikėjęs pergale ir pagyrė savo žaidėjus:
„Šiandien žaidėme kaip lygūs su lygiais, nepaisant to, kad komandos yra skirtingose turnyrinės lentelės pusėse. Lygiosios, kai penkiolika minučių žaidėme dešimtiese, labai geras rezultatas rungiantis su tokia komanda. Vyrai šiandien sužaidė nuostabiai“.

SIRGALIŲ PERGALĖMIS NELEPINA
Mažeikiškių sirgalių aktyvumas – vienas didžiausių Lietuvoje. Į rungtynes su „Sūduva“ susirinko beveik tūkstantis žiūrovų.
Nepaisant to „Mažeikiai“ šiemet dar nepadovanojo pergalės savo sirgaliams namuose. Per penkiolika rungtynių iškovotos 4 pergalės išvykose ir su 18 taškų komanda žengia septinta iš dvylikos ekipų.
Kitos „Mažeikių“ rungtynės liepos 2 dieną Kaune su turnyro autsaidere „Kauno“ komanda.
Elijus KNIEŽAUSKAS
Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka.:„Mažeikių“ legionierius Viktoras Dovbašas įnirtingai kovoja su „Sūduvos“ saugu Tomu Ražanausku.