Antrasis ratas pradėtas įspūdinga pergale

Paskutinėmis praėjusiųjų metų dienomis paaiškėjo, kad Mažeikių „Naftos“ salės futbolo komanda rungtyniaus dviem „frontais“: žaidžia šalies aukščiausiosios lygos pirmenybėse ir pradės kovas pirmą kartą organizuojamame Baltijos šalių turnyre. AUTSAIDERIAI BUVO SUTRIUŠKINTI
Pirmąsias šalies pirmenybių antrojo rato rungtynes mūsų miesto futbolininkai žaidė išvykoje su paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje esančia Kauno „Reprobalta“. Pirmajame rate mažeikiškiai namuose buvo iškovoję sunkią pergalę rezultatu 5:3. Tačiau iki dabartinio susitikimo komandų padėtis pasikeitė, kauniečiai prarado daug taškų, tuo tarpu mūsų komanda sustiprėjo: prieš antrąjį ratą įsigytas vienas rezultatyviausių panevėžiečių futbolininkų Kęstutis Mardosas.
Rungtynės prasidėjo netikėtai: jau ketvirtąją minutę aikštelės šeimininkai pirmavo 2:0. Tačiau vieni iš pirmenybių lyderių „Naftos“ futbolininkai greitai viską grąžino į savo vietas: pirmąjį kėlinį jie laimėjo 4:2, ir dar Romas Maciulevičius nerealizavo paskirto baudinio.
Antrajame kėlinuke, pasak komandos vadovo Aleksandro Butkaus, ekipa parodė viską, ką moka, tikrąjį savo pajėgumą. Vienas po kito į varžovų vartus buvo siunčiami kamuoliai, ir iškovota pergalė rezultatu 14:3.
Tris įvarčius mūsų ekipai pelnė Aurelijus Vekerotas, po du – Kęstutis Nepas, Kęstutis Mardosas, Antanas Tautvydas, Antanas Bulošas, Andrius Žukovas bei vieną – Romas Maciulevičius.

UŽFIKSUOTA NETIKĖTŲ REZULTATŲ
Pirmajame antrojo rato ture užfiksuoti ir laukti, ir netikėti rezultatai.
Lyderiai be vargo įveikė savo varžovus: Kauno „Inkaras“ 8:3 nugalėjo Vilniaus „Aktą“, o kita Kauno ekipa – „Nautara“ 7:5 Naujojoje Akmenėje privertė pasiduoti vietos „Akmenę“. Kitiems pirmenybių lyderiams sekėsi blogiau: „Kėdainiai“ tik paskutinę minutę išplėšė lygiąsias 5:5 su Vilniaus „Bekentu“, o Panevėžio „Aukštaitija“ net 0:7 nusileido Alytaus „Alyčiui“.
Antrajame ture Mažeikių „Nafta“, kuri, surinkusi 18 taškų, pirmenybėse užima penktąją vietą, žais rungtynes namuose. Sekmadienį 14 valandą ji rungtyniaus su devintoje vietoje esančiais, devynis taškus iškovojusiais sostinės „Akto“ futbolininkais.

DALYVAUS TARPTAUTINIAME TURNYRE
„Naftos“ komanda šiemet dalyvaus ir pirmą kartą rengiamame Baltijos šalių salės futbolo turnyre, kuriame varžysis po dvi komandas iš Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos. Anot A. Butkaus, mūsų šaliai, be mažeikiškių, atstovaus Šiaulių „Alnidos“ ekipa.
„Turnyre buvo pasiūlyta dalyvauti bet kuriai aukščiausiosios lygos ekipai, todėl mes ir rizikavome. Dėl kurios vietos kovosime, negalime prognozuoti, nes nežinome kitų šalių ekipų lygio, tačiau tikime, kad tarptautinių varžybų patirtis mus užgrūdins tolesnėms kovoms“, – sakė ekipos vadovas.
Pirmasis turnyro turas numatytas sausio 28–30 dienomis Šiauliuose, po to po vieną turą vyks Latvijoje ir Baltarusijoje. Kiekvienai komandai sužaidus po dešimt rungtynių, paaiškės turnyro nugalėtojai ir prizininkai.