Balandžio 26-ąją vyks jau septintoji švarinimosi akcija Darom

Asmeninio archyvo nuotrauka

Darom? Darom!!! Turbūt nėra nė vieno, kuris dar nėra girdėjęs ar nėra dalyvavęs kasmetinėje švarinimosi akcijoje „Darom“, kuri šiais metaisvyks jau 7 kartą. Kaip ir kasmet, vis labiau artėjant pavasariui, į Lietuvą su paukščiais sugrįžta dar vienas gražus fenomenas, kuris skatina ne tik pilietiškumą, jaunų žmonių aktyvų laisvalaikį, savanorystę, bet ir kelia aplinkosauginius klausimus.
Akcija DAROM grįžta šį pavasarį į Lietuvos gyventojų namus ir širdis su atsinaujinusia komanda, kiek labiau subrendusia, suaugusia, įgavusia dar daugiau patirties. Komandos vairas šiais metais patikėtas naujai direktorei, kuri su Darom akcija yra nuo jos susikūrimo pradžios, – Robertai Ažukaitei.
R. Ažukaitės iniciatyva prisidėti prie akcijos Darom prasidėjo Marijampolės apskrityje, iš kurios ji pati ir yra kilusi, o persikėlus gyventi ir studijuoti į Vilnių, Roberta pradėjo eiti organizacijos direktoriaus pavaduotojos pareigas Vilniuje. „Su DAROM esu nuo 19 metų, šiandien man 26. Dirbau įvairiomis formomis, perėjau visas įmanomas sritis šioje organizacijoje. Mano stiprioji pusė – žmogiškųjų išteklių valdymas, tai yra turbūt svarbiausias elementas įgyvendinant nacionalinės reikšmės akciją, nes šios akcijos pamatas – kiekvienas Lietuvoje gyvenantis žmogus. Dalyvių koordinavimas, aiškus užduočių suformavimas ir delegavimas, pasitikėjimas vienas kitu ir komandinis darbas  – tai yra pagrindiniai dalykai, kurie garantuoja akcijos sėkmę. DAROM tikslas – ne tik aplink surinkti atliekas ir padaryti Lietuvą švaresnę, bet kartu ir skatinti bendruomeniškumą, savanorystę, kurios šiandieną stinga.
„Pradėkim nuo savęs“ – tai galėtų tapti nauju akcijos Darom šūkiu, su kuriuo kiekvienas iš mūsų turėtų prisidėti prie šios akcijos, paskatinti savo kaimyną ir draugus tai padaryti. Kaip žinia, geras pavyzdys yra užkrečiamas. Taip ir susiformavo šis fenomenas Lietuvoje”, – entuziastingai dėstė naujoji VšĮ „Mes Darom“ direktorė R. Ažukaitė.
Šiais metais akcija DAROM visoje Lietuvoje vyks balandžio 26 d. Šių metų išskirtinumas – toliau padėti sutvarkyti miškus ir organizuoti masines iškylas. Tikimasi, kad kaip ir kasmet, akcijoje dalyvaus dar didesnis skaičius Lietuvos gyventojų – nuo politikų, visuomenės veikėjų iki paprastų gamtos mylėtojų.

VšĮ  „Mes darom“ informacija

One Reply to “Balandžio 26-ąją vyks jau septintoji švarinimosi akcija Darom”

  1. jabbar parašė:

    Gal nustokim daryti kur reikia ir kur nereikia, o imkim ir susitvarkykim….
    o tai visur šunų pridaryta, o tvarkyt tai niekas nenori

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto