Dar viena uostamiesčio ekipa pasidavė mažeikiškiams

Dar vieną šaunią pergalę savo aistruoliams savaitgalį padovanojo Lietuvos futbolo A lygoje rungtyniaujanti „Mažeikių“ ekipa, kuri jau antrą savaitę iš eilės „nuskriaudžia“ uostamiesčio klubus. Gargžduose prieš mūsų ekipos puolimą šį kartą neatsilaikė FK „Klaipėda“: mažeikiškiai iškovojo pergalę rezultatu 4:2. Prieš savaitę mūsų ekipa rezultatu 5:0 sutriuškino Klaipėdos „Atlantą“.
Šįkart iš mūsiškių pasižymėjo Antanas Bulošas, du įvarčius pelnė Sergejus Žigalovas (vienas rezultatyviausių šalies A lygos žaidėjų iš viso jau pelnė šešis įvarčius), tašką šiose rungtynėse padėjo Gintas Podelis.
„Vyrai sužaidė labai gerai, progų buvo dar ne viena ir rezultatas galėjo būti kitoks“, – „Santarvei“ sakė ekipos vadovas Aldaras Pupliauskas.
Jau rungtynių pradžioje Antanas galva pelnė pirmąjį įvartį ne tik šiose rungtynėse, bet ir atidarė savo įvarčių sąskaitą šių metų čempionate, bet po kelių minučių po varžovų smūgio kamuolys pakeitė kryptį ir įskriejo į mažeikiškių vartus. Pirmojo kėlinio pradžioje po stipraus smūgio Sergejus Žigalovas pakišo koją, ir kamuolys, nežymiai pakeitęs kryptį, vėl atsidūrė klaipėdiečių vartuose. Tad pertrauka prasidėjo esant rezultatui 2:1.
Antrajame kėlinyje po baudinio mažeikiškių varžovai vėl išlygino rezultatą, tačiau dviejų mūsų komandos puolėjų bendradarbiavimas vieną po kito lėmė dar du įvarčius: po Ginto Podelio stipraus skersavimo Sergejus pelnė galva antrąjį savo įvartį, o dar po minutės jis išvedė Gintą vienas prieš vieną su varžovų vartininku ir mažeikiškis jį nuginklavo.
„Po to jau tapo ramiau, sukūrėme dar ne vieną progą, tačiau rezultatas liko nepakitęs“, – komentavo A. Pupliauskas.
Kaip pažymėjo komandos vadovas, mažeikiškiai dabar geros nuotaikos ruošiasi antrosioms rungtynėms šį sezoną Mažeikiuose, jos centriniame miesto stadione vyks trečiadienį aštuonioliktą valandą. Mūsų ekipa, surinkusi vienuolika taškų, susikaus su jai ant kulnų lipančia Pakruojo „Kruoja“.
A. Pupliauskas ragina žiūrovus ateiti į rungtynes, gausiai ir garsiai palaikyti savo miesto futbolininkus, nes ekipa galvoja tik apie pergalę ir jiems aistruolių palaikymas yra būtinas.