Futbolininkai tęsia pergalių seriją

Po įtikinamos aštuntos pergalės Lietuvos futbolo federacijos antrojoje lygoje FK „Atmosfera“ pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės vietą ir nuo pirmaujančių ekipų – FK „Šilutė“ ir Gargždų komandos „Banga B“ – ją skiria tik du taškai.

Šeštadienį mažeikiškiai svečiavosi Alytuje, kur susikovė su vietos FK „Dainava B“ futbolininkais, ir jau 20-ąją rungtynių minutę po taiklaus legionieriaus Oleksandro Miščenkos smūgio pirmavo rezultatu 1:0. Nors pirmajame kėlinyje mūsų ekipa kontroliavo padėtį aikštėje, sukūrė dar kelias realias progas pelnyti įvarčius, minimali persvara išsilaikė iki kėlinio pabaigos.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje nepasikeitė, per kėlinį Nandas Šrederis ir Rokas Lazdinauskas pelnė dar du įvarčius. Jau per pridėtą teisėjo laiką alytiškiai, realizavę vienuolikos metrų baudinį, rezultatą kiek sušvelnino, tačiau per tą patį laiką Domantas Stonkus pelnė pirmąjį savo įvartį šiose pirmenybėse ir FK „Atmosfera“ šventė pergalę rezultatu 4:1.

Dvyliktojo turo rungtynės bus žaidžiamos šį šeštadienį, mūsų ekipa Mažeikiuose priims priešpaskutinę vietą čempionate užimančią Kybartų „Sveikatą“.