Greičio mėgėjų rajone vis daugėja

Per sausį užregistruoti 327 atvejai, kai mūsų rajone registruotos transporto priemonės viršijo leistiną greitį. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ir šiais metais tendencijos nesikeičia – iš policijos pareigūnų Mažeikių rajone užfiksuotų Kelių eismo taisyklių pažeidimų didžiąją dalį sudaro greičio viršijimo atvejai. Vien sausį tokių pažeidimų  buvo dvigubai daugiau lyginant su 2017 metų pirmuoju mėnesiu.

Praėjusiais metais mažeikiškiai policijos pareigūnai nagrinėjo 2843 administracines bylas, susijusias su greičio viršijimu. Į Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyrių suplaukdavo pranešimai apie visoje Lietuvoje mūsų rajone registruotų automobilių viršytą leistiną greitį.
Jau tada skaičiai buvo rekordiniai, tačiau, apžvelgiant pirmojo šių metų mėnesio statistiką, spėjama, kad šis skaičius bus dar gerokai didesnis – per sausį užregistruoti 327 atvejai, kai mūsų rajone registruotos transporto priemonės viršijo leistiną greitį, o pernai sausį greičio viršytojų buvo per pusę mažiau.
Vasarį pasikeitusios oro sąlygos atrodo turėjo kiek atšaldyti vairuotojų norą lakstyti, tačiau tai neįvyko – iki vasario 27-osios mažeikiškiai pareigūnai gavo dar 413 pranešimų apie mūsų rajono gyventojų viršytą leistiną greitį.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto