Iš karatė kyokušin taurės varžybų – su medaliais

Šeštadienį Vilniuje vyko didžiausias dvikovos menų renginys moksleiviams – Lietuvos moksleivių karatė kyokušin taurės varžybų finalas.
Iš varžybų šeši mažeikiškiai grįžo su medaliais.
Dėl „Siemens“ arenos taurės kovojo arti 600 sportininkų iš daugiau nei 30 Lietuvos klubų. Jaunimas rungėsi keturiose amžiaus grupėse nuo 10 iki 18 metų.
Į vienas svarbiausių varžybų važiavo devyni Mažeikių sporto klubo „Kaminaris“ auklėtiniai.
Klubo prezidentas Sigitas Gerika „Santarvę“ informavo, kad septyni mažeikiškiai grįžo su medaliais.
Geriausiai pasisekė tarp vyriausiųjų (16–18 metų amžiaus grupė) kovojusiam Jonui Vitkauskui – savo svorio kategorijoje jis pelnė aukso medalį. Šio amžiaus mergaičių grupėje antrąją vietą užėmė Ernesta Valančiauskytė.
14–16 metų amžiaus grupėje savo svorio kategorijoje Rokas Buivydas pelnė sidabro medalį, jo jaunesnis jo brolis Rytis 12–14 metų amžiaus grupėje liko trečias.
Bronzos medalius parsivežė ir šiose varžybose dalyvavę jauniausi „Kaminario“ auklėtiniai: savo svorio kategorijose trečiąją vietą užėmė Elijus Armalas bei Edvinas Žvirgždinas.
„Anksčiau kasmetinės Lietuvos taurės varžybos vykdavo Šiauliuose. Dabar tiek daug dalyvių, matyt, vietos nebeužtenka, tad važiuojame į Siemens areną,“ – S. Gerika pasakojo apie vienas svarbiausių šios sporto šakos rungtynių Lietuvoje.