Jėgas pasitikrino rankų lenkikai

„Ledo arenoje“ vyko rajono rankų lenkimo čempionatas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Toks renginys valstybės šventės proga surengiamas jau vienuoliktąjį kartą.

„Šiemet varžybose dalyvavo beveik keturiasdešimt atletų, gaila, kad sulaukėme tik keturių merginų. Šįkart čempionate galėjo dalyvauti tik mūsų rajono sportininkai, tuo tarpu ankstesniais metais rungtyniaudavo ne tik sportininkai iš visos šalies, bet ir latviai. Žinoma, tada lygis buvo aukštesnis – varžėsi Europos ir pasaulio čempionatų prizininkai, tačiau šiemet nusprendėme, kad reikia suteikti galimybę pasigalynėti ir jėgas pasitikrinti vietos atletams Juk ne už kalnų jaunimo ir suaugusiųjų rankų lenkimo pirmenybės, reikia formuoti mūsų miesto komandą“, – sakė vienas iš turnyro organizatorių, jėgos klubo „Mažeikių švyturys“ vadovas Benas Milis.
Merginų grupėje pirmąsias dvi prizines vietas pasidalijo Jurgita Jucytė ir Edita Glodenytė: Jurgita buvo stipresnė finale lenkiant kaire ranka, Edita – dešine. Daugiausia dalyvių sutraukė svorio kategorija iki 65 kg. – aštuonis. Čia niekas negalėjo prilygti Gintarui Leliugai, kuris triumfavo abiejose rungtyse.
Tokie pat rezultatai, kai sportininkas tapo nugalėtoju lenkiant ir kaire, ir dešine ranka, užregistruoti dar keturiose kategorijose: čempionais tapo Giedrius Keršis (iki 70 kg), Arnoldas Milis (iki 80 kg), Mantas Andrulis (iki 90 kg) ir Julius Žiurauskis (per 90 kg). Tik svorio kategorijoje iki 75 kg, lenkiant kaire ranka, čempionu tapo Tadas Šikšnius, lenkiant dešine – Egidijus Milis.
Absoliučioje svorio kategorijoje nebuvo vieno laimėtojo: dešine ranka nugalėjo A. Milis, kaire – J. Žiurauskis.
Jono STRAZDAUSKO nuotr.: Absoliutūs nugalėtojai J. Žiurauskis (kairėje) ir A. Milis (dešinėje)