Karantinas nesustabdė ūkininkams svarbių darbų

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Rajono ūkininkai jau ruošiasi pavasario darbymečiui: barsto trąšas, remontuoja žemės ūkio techniką, planuoja sėjos darbus. Jų laukia ir žemės ūkio technikos apžiūra, pasėlių ir žemės ūkio naudmenų deklaravimas. Kol kas iki karantino paskelbti terminai nepakeisti.

Prašo naudoti apsaugos priemones

Mažeikių rajono savivaldybės administracijos tinklalapyje kovo pradžioje paskelbtas žemės ūkio technikos apžiūros grafikas skelbia, kad tokia apžiūra rajone startuoja balandžio 6 d. ir baigsis 27 d. Kai kurie mūsų rajono ūkininkai suabejojo, ar tokia informacija teisinga. Jie domisi, ar grafikas nėra pakeistas.
Savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vedėja Aleksandra Lukošaitienė, kalbėdama su „Santarve“, pastebėjo, kad kai kuriose savivaldybėse tokia apžiūra jau yra startavusi. Mūsų rajone ji turėtų vykti tokiu laiku, kaip ir paskelbta. Pirmieji apžiūrai techniką pateiks Žiogaičių, Purvėnų ir Laižuvos ūkininkai.
„Specialistui, kuris vertins technikos paruošimą, esame užsakę apsaugos priemones: specialių drabužių, kaukių, respiratorių. Ūkininkai taip pat turėtų naudotis apsaugos priemonėmis, paisyti kitų saugos reikalavimų“, – pabrėžė skyriaus vedėja.
Visą straipsnį skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto