Karščiu dvelkiančioje Barselonoje – ir atostogos, ir turnyras

Saulėtoje Barselonoje Edvinas Arefjevas laimėjo kelis medalių komplektus.
Nuotr. iš asmeninio archyvo

Tarptautinės trikovės federacijos atvirame Ispanijos čempionate dalyvavęs mažeikiškis Edvinas Arefjevas pelnė kelis medalių komplektus. Sportininkas sakė, kad šį kartą varžybas derino su atostogų poilsiu – jas praleido Ispanijoje.

});

Rekordas nepakluso

Čempionatas vyko Barselonoje. E. Arefjevas pasakojo, kad pernai jame dalyvavę lietuviai dalijosi gerais prisiminimais apie šias varžybas, tad šiemet ir mažeikiškis nusprendė dalyvauti čempionate ir trumpai paatostogauti Barselonoje.

Mūsų šalies rinktinei įvairiose svorio kategorijose atstovavo devyni jėgos trikovininkai, iš viso turnyras sutraukė per 130 dalyvių.

E. Arefjevas varžėsi suaugusiųjų grupėje svorio kategorijoje iki 110 kg ir galutinėje įskaitoje užėmė antrą vietą – pritūpė su 250 kg sveriančia štanga, atkėlė 292,5 kg svorį ir išspaudė 160 kg svorį. Pastarosiose rungtyse jis užėmė dvi trečias vietas.