Krepšininkai džiaugėsi pergalėmis

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savaitgalis „Mažeikių“ krepšininkams buvo sėkmingas – Nacionalinės krepšinio lygos rungtynėse iškovotos dvi pergalės, pirmą kartą triumfuota svečiuose.

Mažeikiškiai parodė charakterį

Ketvirtadienį mažeikiškiai svečiavosi Palangoje, kur susikovė su vietos krepšininkais. Pirmus du kėlinius vyko apylygė kova, kurioje kiek sėkmingiau žaidė palangiškiai – jie po pirmojo kėlinio pirmavo penkių, po antrojo – šešių taškų skirtumu. Trečiajame kėlinyje vietos komanda spurtavo ir jų persvara prieš paskutinį kėlinį siekė net 14 taškų.
Ir vis tik „Mažeikiai“ parodė charakterį: paskutinį kėlinuką laimėjo net 16 taškų skirtumu ir šventė pirmąją pergalę išvykoje – 89:87.
17 taškų mūsų ekipai pelnė Rytis Biliartas, 14 – Domantas Tiška, o šiose rungtynės net septyni mūsų ekipos žaidėjai įmetė dviženklį taškų skaičių.
Rungtynės namuose su Molėtų „Ežerūnu“ vyko pagal kitą scenarijų – visas rungtynes pirmavo mūsų komanda, persvara antrajame kėlinyje siekė 11 taškų, trečiajame – aštuonis, rungtynių pabaigoje molėtiškiai šiek tiek priartėjo prie varžovų, tačiau mažeikiškiai, palaikomi sirgalių, pergalės neišleido iš rankų – laimėta rezultatu 94:91.
Šiose rungtynėse šešių „Mažeikių“ žaidėjų pelnytų taškų skaičius – dviženklis, rezultatyviausiai rungtyniavo Kostas Jonuška (21 taškas) ir Justinas Gečas (19 taškų).