Mažeikiškis patvirtino rinktinės lyderio vardą

Šalies smiginio lyderis mažeikiškis Arūnas Čiplys iškovojo dar dvi pergales tarptautiniuose turnyruose ir dar labiau sustiprino savo pozicijas šalies rinktinėje.

DU TURNYRAI – DVI PERGALĖS
Savo 45-ąjį gimtadienį šventęs mažeikiškis per dvi dienas spėjo pelnyti dvi pergales tarptautiniuose turnyruose Latvijoje ir Lietuvoje. Cėsio mieste, kur varžėsi net 62 vyrai, jis tapo pajėgiausiu turnyro žaidėju. Pusfinalyje pajėgų estą mažeikiškis privertė pasiduoti rezultatu 4:2, o finale rezultatu 5:1 nugalėjo Latvijos rinktinės lyderį. Kiti mūsų miesto atstovai – Irena Čiplienė ir Darius Repšys, užėmė devintąsias vietas.
Kitą dieną Šiauliuose vykusio „Saulės miesto“ turnyro, kuriame varžėsi 44 vyrai, finale Arūnas rezultatu 5:2 nugalėjo kaunietį Darių Labanauską. Pastarasis sportininkas mažeikiškį buvo įveikęs net trijuose iš eilės įvairių turnyrų finaluose. Kitiems mūsų miesto atstovams pakilti į prizininkų gretas nepavyko, I. Čiplienė ir D. Repšys užėmė penktąsias vietas.
Iki vasaros atostogų liko vienintelės šalyje smiginio varžybos – „Mažeikių taurė“, kuri vyks birželio ketvirtąją. Po jų ir paaiškės galutinė šalies rinktinės sudėtis.

PO ATOSTOGŲ – ATSAKINGI STARTAI
Šiuo metu šalies klubų reitinge Mažeikių DARTS klubas užima antrąją vietą ir nusileidžia tik gausumu pasižyminčiam „Vilniaus legionui“. Vyrų reitinge užtikrintai pirmauja A. Čiplys, devintas – Aleksandras Stankevičius, D. Repšys – vienuoliktas. Moterų grupėje I. Čiplienė užima taip pat vienuoliktą vietą, Daiva Mišeikienė – šešiolikta.
„Po turnyro Mažeikiuose laukia vasaros atostogos, varžybų maratoną pratęsime rugpjūtį. Tada važiuosime į varžybas Latvijoje bei pasaulio reitingo turnyrą Poznanėje. Rugsėjį šalies rinktinė pasitikrins savo jėgas Rygoje vyksiančiose Baltijos taurės varžybose. Po to iš karto išskrendame į Airiją, kur vyks Pasaulio smiginio taurės varžybos“, – dalijosi planais Arūnas Čiplys.
Rugsėjo 20–24 dienomis Airijos mieste Kastlbare vyksiančios Pasaulio taurės varžybos organizuojamos kas dvejus metus, į šį grandiozinį renginį Lietuvos rinktinė vyks pirmą kartą. Iš mūsų miesto vietą rinktinėje, kurią sudarys keturi vyrai ir dvi moterys, iškovojo tik Arūnas.
Pasak jo, pasaulio pirmenybėse yra galimybė užimti aukštesnę vietą negu Europos taurės varžybose, nes daugiau atvyksta ir silpnesnių ekipų. Pirmą kartą Europos taurės turnyre Turkijoje Lietuvos rinktinė tarp 30 komandų pasidalijo 22–24 vietas.
Nuotrauka iš redakcijos archyvo.: Arūnas Čiplys jau užsitikrino vietą šalies rinktinėje.