Mažeikių „Ereliai“ – kol kas be pergalių

Abejose rungtynėse vienu iš rezultatyviausių „Erelių“ ekipos žaidėjų buvo Mindaugas Reminas (balta apranga). Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Pirmasis blynas prisvilo – prasidėjusio Nacionalinės krepšinio lygos čempionato starte Mažeikių „Erelių“ komanda patyrė du pralaimėjimus.

Mažeikiškiai startavo čempionate rungtynėmis išvykoje su „Šilute“ ir jau pirmajame kėlinyje buvo pasiųsti į nokdauną – jis buvo pralaimėtas rezultatu 19:37. Antrajame kėlinyje aikštės šeimininkai savo pranašumą buvo padidinę iki dvidešimt vieno taško, tik jam baigiantis mažeikiškiams pavyko skirtumą sušvelninti iki keturiolikos.
Trečiajame kėlinyje mūsų ekipa po truputį mažino varžovų pranašumą, prieš paskutinį kėlinį šilutiškių persvara siekė tik šešis taškus. Paskutiniame kėlinyje aikštės šeimininkai dar sugebėjo padidinti skirtumą iki vienuolikos, tačiau jį mažeikiškiai sumažino net iki trijų. Tačiau perlaužti žaidimo savo naudai mūsų ekipai nepavyko – pirmose rungtynėse pralaimėta rezultatu 80:89. Šiose rungtynėse mūsų gretose rezultatyviausiai žaidė Mindaugas Reminas ir Ričardas Verbickas, pelnę po 15 taškų.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.