Opozicija valdantiesiems surengė egzaminą

Susitikimas įvyko opozicijoje dirbančių politinių jėgų, vadovaujamų Linos Rimkienės ir Virginijaus Sungailos, iniciatyva. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienį Savivaldybės tarybos opozicijos atstovai susitiko su mero institucijos ir Savivaldybės administracijos atstovais. Opozicijos inicijuotame susitikime valdantiesiems teko atsakyti ir į nepatogius klausimus, išklausyti nemažai kritikos, kaltinimų.
Politikavimo, replikų, apsižodžiavimo neišvengė nė viena pusė, tačiau buvo sutarta, kad toks susitikimas – ne paskutinis.

Susitikime buvo aptarti iš anksto opozicijos pateikti klausimai: biudžeto sudarymas, Savivaldybės turto pardavimas, daugiabučių kiemų tvarkymas, Sodų mokykla, parkelis, lietaus kanalizacija, Mažeikių autobusų parkas ir jo ateitis, miesto ir rajono tvarkymas.
Bene daugiausia aistrų kilo aptariant biudžeto formavimo, sporto komplekso Strazdelio gatvėje pardavimo klausimus. Opozicija replikavo, kad dažnai, priimant svarbius sprendimus, tik žaidžiama demokratija, o viskas jau būna nuspręsta daugumos išankstiniais susitarimais. Pavyzdžiui, sporto kompleksą nutarta parduoti, nors mero potvarkiu sudaryta darbo grupė siūlė kol kas neskubėti.
Opozicijai daug neatsakytų klausimų liko ir dėl biudžeto formavimo, kitų problemų.
Valdančiosios daugumos atstovai priminė, kad Tarybos nariams dar sausio mėnesį yra pristatytas biudžeto projektas ir opozicija galėjo teikti savo siūlymus, tačiau jų nesulaukta.
Po dviejų valandų diskusijų, ginčų sutarta, kad tokie susitikimai, pasikalbėjimai reikalingi. Tačiau Savivaldybės meras Vidmantas Macevičius pridūrė, kad jie turėtų būti konstruktyvūs, be įžeidinėjimų.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

5 Atsakymai į “Opozicija valdantiesiems surengė egzaminą”

 1. Anonimas parašė:

  Mažeikių politikams bei valstybės tarnautojams juoda dėmė. Ją išryškino STT pareigūnai .Dėkojame jiems už tarnybą. Kiek dar išskirtinių sąlygų yra sudarę Mažeikių politikai ir valstybės tarnautojai korumpuotiems verslinykams? Čia klausimas ne bebrams ir ne socialdemokratų partijos rėmėjams, elektoratui .Nes Mažeikiuose savi balsuoja už savus apgailėtinus, finansinius interesus. ,,Finansuojamo projekto „Švietimo paslaugų kokybės gerinimas Mažeikių rajono savivaldybėje“, kurio vertė 405 904,19 Eur (335 458 Eur be PVM), vertės be PVM, t. y. ne mažiau nei 33 000 Eur kyšis. Tikrai? Tokie pinigai už konsultacijas? Kiek dar projektų???Mažeikių aktyvūs, neabejingi ir korupcijai atsparesni žmonės, junkimės. Kiek dar bus tokių bajerių? Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/stambiu-kysiu-emimo-byloje-kaltinama-mazeikiu-valdininke-grazinama-i-darba-56-1640142?
  Santarvė, pasidomėkite ar Kryžiaus vadovaujama administracija prieš daugelį metu nepirko iš Mažeikių Orlean priešgaisrinės tarnybos beviltišką, nurašytą ir labai neekonomišką savaeigį ,vikšrinį putų pakėlėją miškų, durpynų gesinimui. Jei tai tikras faktas kiek kartų jis išvažiavo gaisrų gesinti, kike kainuoja jo dabartinė eksploatacija ir koks dabar jo likimas? Kiek dar tokių neekonomiškų, su logika prasilenkiančių pirkinių Mažeikių valdžios žinioje?

 2. Ponios 1600 parašė:

  Kada ponia rimkiene atsakys už 1600 eurų, kuriuos išleido budama maltoje ir naudodama internetą? Ko tylite, taio visi blogi, o kad ponia išleidžia mokėtojų pinigus visi tyli… bravo…

 3. 888 parašė:

  Foto tai tikrai abu rimčiausi „egzaminatoriai“

 4. Zemaitis parašė:

  ne nu iš kor ta cioce beišlindo…. jau vėl rinkimai artėja???

 5. Tomas parašė:

  Turgaus bobutės susirinko apie kanalizaciją pakalbėt. Apie investicijų pritraukimą, strategijas, kaip tai turėtu būt daroma, kanalizacijų ekspertai žinoma nenutuokia. Ar yra Grūstė ir daugiau jokių investicijų mums nebereikia?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto