Pralaimėjo baigiantis pridėtam laikui

Puolėjas iš Nigerijos Manuchini Ogundu (raudona apranga) savo debiutinėse rungtynėse pasižymėjo įvarčiu. L. Šepučio nuotr.

Trečią pralaimėjimą Lietuvos TOPsport pirmos lygos čempionato rungtynėse patyrė FK „Atmosfera“. Kol kas mažeikiškių komanda vienintelė lygoje savo sąskaitoje neturi taškų.

});

Mažeikių centriniame stadione FK „Atmosfera“ šeštadienį priėmė dar pernai LFF A lygoje rungtyniavusius ir neslepiančius ambicijų į ją sugrįžti Vilniaus FK „Riteriai“.

Pirmas rungtynių kėlinys mūsų ekipai susiklostė nesėkmingai: 24-ąją minutę raudoną kortelę išvydo ekipos kapitonas Deividas Gineitis, o dar po 15 minučių svečiai pelnė pirmą įvartį.

Antro kėlinio 20-tą minutę FK „Atmosfera“ puolėjas iš Nigerijos Manuchini Ogundu išlygino rezultatą. Jis laikėsi iki prie rungtynių laiko pridėtos septintos minutės, kai į mažeikiškių vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys. Jį realizavę, FK „Riteriai“ pelnė pergalę 2:1.