Pratęsė pergalių seriją

Šiauliečiams sunkiai sekėsi sustabdyti vieną iš aktyviausių mūsų ekipos žaidėjų Juan Sandoval (raudona apranga). Kazio PAULAUSKO nuotrauka

Praėjusį penktadienį „FK Atmosfera“ iškovojo antrą pergalę iš eilės ir ketvirtąją Lietuvos pirmos lygos Optibet futbolo čempionate. Mūsų komandai namuose pavyko atsirevanšuoti prieš ekipos „FA Šiauliai“ B futbolininkus.

});

Jau rungtynių miesto centriniame stadione pradžia buvo sėkminga mažeikiškiams – tryliktąją minutę kraštu prasiveržė mūsų ekipos puolėjas Juan Sandoval, jo į vartus smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į varžovų gynėjo koją, pakeitė skriejimo kryptį ir įskriejo į vartus.

Pirmajame kėlinyje rezultatas nesikeitė, o štai antrojo kėlinio pradžioje analogiškas įvartis krito į mūsų komandos vartus – po pakelto kampinio varžovai smūgiavo galva, kamuolys atsitrenkė į mūsų žaidėjo koją ir suspurdėjo vartų tinkle.

Galutinis taškas, lėmęs rungtynių rezultatą, pelnytas 65-ąją minutę – suklydus varžovų gynėjui, J. Sandoval atsidūrė vienas prieš...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto