Savaitgalis mažeikiškiams krepšininkams aiškumo neatnešė

Palangiškiams sunkiai sekėsi sulaikyti aktyviai žaidusį mažeikiškių kapitoną Kostą Jonušką (su kamuoliu). Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Savaitgalį du pralaimėjimus namuose patyrę „Mažeikių“ krepšininkai vis dar yra nežinioje – neaišku, ar jiems teks rungtis atkrentamosiose lygos varžybose, ar ne.

Pergalių taupyklės nepapildė

Penktadienį „Mažeikiai“ susitiko su „Palangos“ krepšininkais ir po pirmojo kėlinio nuo svečių atsiliko – šie pirmavo rezultatu 22:17. Antrajame kėlinyje palangiškiai išsiveržė į priekį net trylikos taškų skirtumu, tačiau mūsų komanda rado savyje jėgų persverti rezultatą ir po pusės rungtynių jau buvo priekyje šešiais taškais.
Trečiame ketvirtyje mūsų ekipai dar pavyko išlaikyti dviejų taškų persvarą, tačiau ketvirtajame kėlinyje iniciatyvą perėmė palangiškiai, kurie ir šventė pergalę rezultatu 81:67. Tik du „Mažeikių“ žaidėjai šiose rungtynėse pelnė dviženklį taškų skaičių – Kostas Jonuška įmetė 19, Mantas Šerkšnas – 11 taškų.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.