***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Įvertinta „Buratino“ veikla

Nuotrauka iš darželio archyvo

Minint sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo 20-metį ir sveikatingumo metus Kėdainiuose organizuota mokslinė praktinė konferencija „Sveikesnis vaikas, sveikesnis gyvenimas, sveikesnė ateitis“. Joje dalyvavo ir mažeikiškiai.

Per tris šimtus įstaigų

Sveikatą stiprinanti mokykla (SSM) – tai mokykla, kurios visa bendruomenė siekia bendro tikslo – kurti palankią sveikatai fizinę ir psichosocialinę aplinką, stiprinti mokyklos bendruomenės narių fizinę, protinę bei dvasinę sveikatą.
Šiuo metu SSM tinkle dalyvauja 319 ugdymo įstaigų. Tarp jų – ir mūsų lopšelis-darželis „Buratinas“.

Pristatė pranešimą

Lietuvos sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo 20-mečiui paminėti išleista gerosios patirties knyga „Vizija: sveikesnė mokyklos bendruomenė“, kurioje įvairių ugdymo įstaigų autoriai pasidalijo savo praktinės veiklos patirtimi, pasiekimais ir lūkesčiais. Knygoje gerąja darbo patirtimi dalijosi ir lopšelio-darželio „Buratinas“ pedagogės Liudmila Ligeikienė, Jurgita Karkliuvienė, Stanislava Radvilavičienė, Indrė Kesminaitė.
Konferencijoje stendinį pranešimą „Judėk, sportuok ir būki sveikas“ pristatė lopšelio-darželio „Buratinas“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui Genė Tamušauskienė ir kūno kultūros pedagogė Roma Gydrienė.

Sulaukė įvertinimo

Mažeikių lopšelio – darželio „Buratinas“ bendruomenė SSM tinkle aktyviai dalyvauja nuo 2000 metų. 
Už sveikesnės ugdymo bendruomenės kūrimą, sveiko gyvenimo vertybių puoselėjimą bei aktyvų dalyvavimą sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo veikloje, už kūrybingų sveikatos ugdymo entuziastų, neabejingų didžiausiai bendruomenės, šeimos, valstybės vertybei – vaiko sveikatai, Mažeikių lopšelio-darželio „Buratinas“ bendruomenė SSM tinklo konferencijoje buvo apdovanota Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos ir Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos padėkos raštu.
Roma Gydrienė,
kūno kultūros pedagogė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*