***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Židikiškiai dalyvavo kūrybinėje stovykloje

Akimirkos iš stovyklos Birštone gyvenimo. Nuotraukos iš asmeninio albumo

Grupelė Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos mokinių dalyvavo stovykloje Birštone, kur šurmuliavo projekto „Tarpkultūrinis dialogas – visuomenės ateities garantas“ baigiamieji renginiai.

Tikslas – įgyti žinių

Mokinius lydėjo mokyklos socialinė pedagogė Nijolė Mažeikaitė ir lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Rūta Simutienė.
Projekto „Tarpkultūrinis dialogas – visuomenės ateities garantas“ tikslas – skatinti tarpkultūrinio švietimo plėtrą, siekiant gilinti visuomenės žinias ir įgūdžius bei sudarant sąlygas įvairioms visuomenės socialinėms grupėms mokytis ir įgyti tarpkultūrines kompetencijas bei gebėjimus, reikalingus socialinei sanglaudai užtikrinti.
Visus metus mūsų mokyklos mokiniai, mokinių tėvai, mokytojai, administracijos atstovai dalyvavo mokymuose patyčių prevencijos ir diskriminacijos, tarpkultūrinės komunikacijos, psichologijos bei kitomis temomis. Metų darbą vainikavo kūrybinė stovykla.

Akimirkos iš stovyklos Birštone gyvenimo. Nuotrauka iš asmeninio albumo

Mokiniai tapo kūrėjais

Į pirmąją stovyklą, kuri įsikūrė poilsiavietėje „Birštono Nemuno vingis“, buvo pakviesti mokiniai iš Rusnės, Užvenčio, Vilkaviškio, Daugų ir Židikų mokyklų.
Anot stovyklos organizatorių, stovyklos metu sukurti produktai ir moksleivių kūrybingumas bei darbuotojų darbštumas pranoko visus lūkesčius.
Mokiniai, susiskirstę į komandas, kūrė pasakas, komiksus, reklamas, lankstinukus, plakatus, dainas, TV laidas. Patys buvo ir scenarijų autoriai, ir dailininkai, ir rašytojai, ir aktoriai, ir dainininkai, mokėsi dirbti su vaizdo ir garso aparatūra.
Ką stovyklautojams pavyko sukurti, galima pamatyti projekto „Facebook“ profilyje.

Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Rūta Simutienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto