SPORTO KALEIDOSKOPAS

KREPŠINIS
Savaitgalį, pasibaigus paskutiniams Nacionalinės krepšinio lygos čempionato pirmojo etapo susitikimams, paaiškėjo galutinė komandų rikiuotė ir artimiausi „Mažeikių“ krepšinio komandos varžovai.
Pirmąją vietą po pirmojo etapo užtikrintai užima Pasvalio „Pieno žvaigždės“, iškovojusios 27 pergales ir patyrusios tik vieną pralaimėjimą. Po jos eina Pakruojo „Meresta“ (20 pergalių ir 8 pralaimėjimai) ir „KK Radviliškis“ (19 pergalių ir 9 pralaimėjimai). „Mažeikiai“ su 18 pergalių ir 10 pralaimėjimų yra ketvirtoje vietoje. Po mūsų krepšininkų rikiuojasi dvi Kauno ekipos – „LKKA Atletas“ ir „Žalgiris-Sabonio mokykla“, kurios yra iškovojusios viena pergale mažiau ir patyrusios vienu pralaimėjimu daugiau.
Su abiem šiomis komandomis mažeikiškiai susitiks antrojo etapo varžybų starte: penktadienį „Ventos“ pagrindinės mokyklos sporto salėje mažeikiškiai susitiks su „LKKA Atletu“, o šeštadienį jų laukia išvyka į Kauną, kur mūsų komanda rungtyniaus su jaunaisiais žalgiriečiais.
Aštuntuką užbaigia Klaipėdos „Nafta-Universitetas“(16 pergalių ir 12 pralaimėjimų) bei Vilniaus „Perlas MRU“, kurio sąskaitoje vienodai – po keturiolika – pergalių ir pralaimėjimų.

FUTBOLAS
Artėjančioms šalies A futbolo lygos pirmenybėms besiruošianti „Mažeikių“ futbolo komanda tęsia draugiškų rungtynių ciklą. Mažeikiškiai šeštadienį ant dirbtinės dangos vejos Gargžduose susitiko su vietos „Bangos“ komanda.
Jau pirmojo kėlinio pradžioje po kontratakos mažeikiškius į priekį išvedė Saimonas Burkšaitis, atvykęs į peržiūrą iš Šiaulių, tačiau mūsų ekipa šios persvaros neišsaugojo: 77-ąją minutę aikštės šeimininkai rezultatą išlygino ir rungtynės pasibaigė lygiosiomis 1:1.
„Dar vieną realią progą pelnyti įvartį turėjome antrajame kėlinyje: Antanas Bulošas iššoko vienas prieš vieną su varžovų vartininku, bet jo nesugebėjo nuginkluoti. Tačiau mums rezultatas šiose rungtynėse, kaip ir kitose draugiškuose susitikimuose, nėra labai svarbus, mūsų tikslas – pažiūrėti, ką aikštėje gali vienas ar kitas žaidėjas, stebėti į peržiūrą atvykusių futbolininkų žaidimą. Štai ir šiose rungtynėse vieną kėlinį žaidė viena vienuolikė, kitą – kitos sudėties komanda“, – pasidalijo mintimis ekipos vadovas Aldaras Pupliauskas.
Kitas rungtynes „Mažeikių“ komanda ir jos dubleriai žais šeštadienį Šiauliuose su taip pat A lygoje rungtyniaujančia vietos ekipa.