Sulaikė vairuotoją su kontrabandinėmis cigaretėmis

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Penktadienį policijos pareigūnai Mažeikių rajone sulaikė kontrabandines cigaretes gabenusią transporto priemonę. Už tokio krovinio gabenimą jos vairuotojui gresia ilgi metai nelaisvės.

});

Penktadienį, apie pusę vienuoliktos ryto, kelio Mažeikiai–Plungė–Tauragė 38-ame kilometre pareigūnai sustabdė automobilį „Mercedes Benz Vito“. Patikrinimo metu automobilio, kurį vairavo 52-ejų metų vyras, salone buvo rasta ir paimta 3 tūkst. pakelių cigarečių „Minsk Capital MS“ ir 480 pakelių „NZ Gold“, pažymėtų baltarusiškomis banderolėmis.

Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis pradėtas ikiteisminis tyrimas. Kadangi prekių vertė viršija 250 MGL (vienas MGL šiuo metu yra 50 eurų) dydžio sumą, už šią nusikalstamą veiką vyrui gresia arba bauda, arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Šiemet tai ne pirmas atvejis, kai pareigūnai mūsų rajone sulaiko kontrabandinių cigarečių krovinį, – balandį mieste esančiame garažų masyve Valstybės sienos apsaugos tarnybos...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto